נפתר: בעייה נסתרת במחשב

• P P

שלום
    אני בונה אתר באינטרנט ובמחשב שלי יש סינון אתרוג לעסקים, חלק תמונות ששמים לי אני רואה וחלק לא, הבעיה שבמחשב נייד שגם מתחבר בראוטר לאותו סינון כן רואים את ההתמונות ורק בכרום,
    ניסיתי לדבר עם אתרוג והם לא הצליחו לעלות על התעלומה אפילו הורידו אותי מכל הסינונים ולא ראינו את התמונות ,אמרו שזה בעייה במחשב, טכנאי חזק חפר לי במחשב ולא מצא את מקור הבעיה אמר שאין שום הגיון בזה, שזה קשור לסינון, כבר ניקינו קוקיס גם מתקדם, הוא ניסה לבדוק מקור של התמונה, לא מצא שום בעיה, שיחזר הגדרות והכל,
    אני חייבת לראות את האתר כדי לעדכן ולשנות כל פנעם ,יש לציים אתר אדיכלות ללא תמונות נשים או אנשים כלל , יש פתרון כלשהו?
    תודה מראש

• מומחה PRO ניהול

@mindi אמר בבעייה נסתרת במחשב:

שלום
    אני בונה אתר באינטרנט ובמחשב שלי יש סינון אתרוג לעסקים, חלק תמונות ששמים לי אני רואה וחלק לא, הבעיה שבמחשב נייד שגם מתחבר בראוטר לאותו סינון כן רואים את ההתמונות ורק בכרום,
    ניסיתי לדבר עם אתרוג והם לא הצליחו לעלות על התעלומה אפילו הורידו אותי מכל הסינונים ולא ראינו את התמונות ,אמרו שזה בעייה במחשב, טכנאי חזק חפר לי במחשב ולא מצא את מקור הבעיה אמר שאין שום הגיון בזה, שזה קשור לסינון, כבר ניקינו קוקיס גם מתקדם, הוא ניסה לבדוק מקור של התמונה, לא מצא שום בעיה, שיחזר הגדרות והכל,
    אני חייבת לראות את האתר כדי לעדכן ולשנות כל פנעם ,יש לציים אתר אדיכלות ללא תמונות נשים או אנשים כלל , יש פתרון כלשהו?
    תודה מראש

בדקת עם המחשב הזה באינטרנט ללא סינון/ עם סינון אחר, אם שם כן אפשר לראות את התמונות?

• admin משתמש זהב

@mindi

1. איזה סוג אתר זה?
      סטטי/ דינמי / וורדפרס / WIX?
    2. באיזה שרת מאוכסן האתר והתמונות?
      פרטי / שיתופי / WIX / מקומות אחרים?
    3. מה רואים בלשונית Network כשלוחצים F12. האם יש שם קבצים שנופלים?

מכאן יכו להתחיל להיות כיוון איפה הבעייה.
    וכמובן, אם מותר לפרסם את הלינק אז תפרסמו וננסה לראות גם.

• P P

תודה למי שניסה לעזור הכל בעטייה של החסימה
    היום עבדתי קשה עם אתרוג להסביר ולשכנע שהבעייה אצלם ואכן לאחר בדיקת ואישור האתר (שהוא חדש ועדיין לא עלה לאויר- בשלביי סיום הבנייה , הוא אתר וורדפרס ומאוד עדכני ומיוחד אתר של אדריכלית ומושקע כמו שאני אוהבת להשקיע בלקוחות.... )
    הוא מאוחסן בשרת שאיני מתמצאת איזה.. עשו לי אותו אני בורה לגמריי בנושא...
    לחצתי F12 מופיע לי עשרות רשימות לא מבינה בהם....
    בנתיים אתרוג פתרו לי את הבעייה ורואים הכל
    מצפה לחשוף בפניכם את האתר יש למה לצפות......

התחבר כדי לפרסם תגובה

עיצוב: GolanArt

13

2.1k
משתמשים

4.0k
נושאים

31.2k
פוסטים