כדאי לקנות אל פסק הביתה?

• בתקופה האחרונה יש לנו בבניין בעיות חשמל ויש נפילות של החשמל לפחות פעם ביום (נופל החשמל ומיד חוזר). שכן מהבניין אמר לי שהוא קנה אל פסק בשביל שלא יתקלקל לו המחשב והוא המליץ לי גם לקנות כזה - זה כדאי? זה לא משהו שמיועד למשרדים עם הרבה מחשבים? ואיך זה עובד בעצם? אפשר לחבר לו כמה מכשירים או שהוא עובד רק על מכשיר אחד שמחובר אליו? אני גם מנסה להבין מה ההבדלים בין אל פסק שונים שיש להם גם מחירים ממש שונים - מישהו יודע מה אני צריך לשני מחשבים ביתיים? כי אני רואה פה https://www.ivory.co.il/ups.html שלכולם יש אותו מצבר, אבל יש הבדל בהספק שלהם - זה מה שמשפיע על המחיר? ומה זה אומר בעצם? ולמה בחלקם כתוב שיש זמן גיבוי ובאחרים לא? זה חשוב שיהיה את זה?

• P P משתמש מתקדם

@שימי-בר אמר בכדאי לקנות אל פסק הביתה?:

זה כדאי?

כן ודאי.
    הזריקות חשמל כשהחשמל חוזר, והנפילות הורסות את המחשב, כך לדברי הטכנאי שלי,
    מה גם שראיתי שהיו פעמים שהחשמל קפץ וזה יצר לי בעיות,
    ב"ה שבסוף זה היה רק שחזור הגדרות אבל כשזה קרה טהסברתי לטכנאי על הבעיות, הוא אמר שיכול להיות שהלוח אם, אם אני לא טועה, הלך.

זה לא משהו שמיועד למשרדים עם הרבה מחשבים?

לאו דווקא.

ואיך זה עובד בעצם?

לפי כמות הוואט שאתם קונים כך הוא נותן למחשב יותר זמן להיות דלוק,
    לדוג' אני קניתי אחד שנותן עד שעה של הפסקת חשמל למחשב להיות דלוק,
    ואני בנחת וברוגע שומרת את כל הקבצים ואם רואה שלא חזר החשמל-סוגרת תוכנות ומכבה את המחשב.
    הוא גם לא מקבל את הזריקת חשמל כשהחשמל חוזר.

אפשר לחבר לו כמה מכשירים או שהוא עובד רק על מכשיר אחד שמחובר אליו?

אנחנו מחוברות 3 על אלפסק 1, עם מפצל.

• מומחה PRO ניהול

בתקופה האחרונה יש לנו בבניין בעיות חשמל ויש נפילות של החשמל לפחות פעם ביום (נופל החשמל ומיד חוזר). שכן מהבניין אמר לי שהוא קנה אל פסק בשביל שלא יתקלקל לו המחשב והוא המליץ לי גם לקנות כזה - זה כדאי? זה לא משהו שמיועד למשרדים עם הרבה מחשבים? ואיך זה עובד בעצם? אפשר לחבר לו כמה מכשירים או שהוא עובד רק על מכשיר אחד שמחובר אליו? אני גם מנסה להבין מה ההבדלים בין אל פסק שונים שיש להם גם מחירים ממש שונים - מישהו יודע מה אני צריך לשני מחשבים ביתיים? כי אני רואה פה https://www.ivory.co.il/ups.html שלכולם יש אותו מצבר, אבל יש הבדל בהספק שלהם - זה מה שמשפיע על המחיר? ומה זה אומר בעצם? ולמה בחלקם כתוב שיש זמן גיבוי ובאחרים לא? זה חשוב שיהיה את זה?

חשוב מאד!!

עיקר הבעיה זה כשהחשמל חוזר. הוא לא חוזר תקין.

• P משתמש מתקדם

תודה על האשכול,
    אני כבר הרבה זמן חושבת על זה.
    איפה כתוב לכמה זמן נותן האל פסק לא מצאתי בפרטי המוצר
    שעה נראה לי ממש בסדר.
    יש למישהו אולי קישור לאל פסק מומלץ?

• מומחה PRO ניהול

@Esty אמר בכדאי לקנות אל פסק הביתה?:

תודה על האשכול,
    אני כבר הרבה זמן חושבת על זה.
    איפה כתוב לכמה זמן נותן האל פסק לא מצאתי בפרטי המוצר
    שעה נראה לי ממש בסדר.
    יש למישהו אולי קישור לאל פסק מומלץ?

תלוי מאד לאיזה מחשב.
    הוא אמור להחזיק למשהו כמו 5-10 דקות.

• P

חשוב לבדוק שלאל-פסק מותקנת תוכנה שמכבה את המחשב בצורה מסודרת לאחר כמה דקות מנפילת החשמל. זה חשוב למקרים בהם החשמל ייפול ולא נהיה ליד המחשב כדי לכבות אותו. אחרת זה עלול להזיק למחשב אם הוא יכבה פתאום ולא הועלנו הרבה.

• מומחה PRO ניהול

@אינדיזיינער אמר בכדאי לקנות אל פסק הביתה?:

חשוב לבדוק שלאל-פסק מותקנת תוכנה שמכבה את המחשב בצורה מסודרת לאחר כמה דקות מנפילת החשמל. זה חשוב למקרים בהם החשמל ייפול ולא נהיה ליד המחשב כדי לכבות אותו. אחרת זה עלול להזיק למחשב אם הוא יכבה פתאום ולא הועלנו הרבה.

צודק. יש תוכנות אוניברסליות, והן לפמעמים עושות בעיות.
    רוב הנפילות הן לדקה ופחות.

התחבר כדי לפרסם תגובה

עיצוב: GolanArt

14

2.1k
משתמשים

4.0k
נושאים

31.1k
פוסטים