בקשה תמוהה מלקוח ישן

• P

פנה אלי היום לקוח מהתקופה שעוד לא פתחתי עוסק וביצעתי לו עבודה ללא קבלה.
    הוא מבקש שאתן לו עכשיו קבלה על עבודה מלפני שנתיים שלוש - גם התשלום התבצע אז!
    יש מציאות כזאת???
    זה נשמע לי ממש מוזר, מלבד העובדה שאצטרך לשלם עכשיו מיסים ואפסיד מענקי קורונה...
    מה אומר החוק?
    מה אומרים המבינים?

• לפעמים יש צורך להחיות עסק או עמותה ע"י הגשת דוחות ישנים, יכול להיות שבשביל זה הוא צריך...

• admin משתמש זהב

@ורד-ויסבקר לכאורה הוא רוצה לקבל את ההחזר של המענק של מעו"ף...
    אני הייתי בשבילו אולי סוגר קבלה בוורד - עם תאריך ערך של לפני 3 חודשים (או שנתיים...)
    ככה הוא לא יוכל להשתמש בקבלה וממילא לא ישתמש בזה

• P

@clickone אמר בבקשה תמוהה מלקוח ישן:

ככה הוא לא יוכל להשתמש בקבלה וממילא לא ישתמש בזה

אפשר הסבר? לא הבנתי את הרעיון

• admin משתמש זהב

@ורד-ויסבקר
    (הטקסט הבא הוא ציטוט מתחומים)
    כחלק מסיוע המדינה בעקבות משבר הקורונה המדינה נותנת מענקים להתאמת העסק לשגרת קורונה.
    המענק מממן 50% מההוצאות עד לתקרה של 5,000 ₪.
    ניתן לקבל את המענק על הוצאות שקשורות במיחשוב (רכישת מחשב, הקמת/שדרוג אתר אינטרנט, פרסום באינטרנט וכד') ועל התאמות מבנה וריהוט.
    הכי חשוב זה להירשם מיידית כדי לקבל את המענק, כיוון שכל הקודם זוכה. כדאי להירשם עכשיו, אפילו שעדיין לא קניתם.
    ההרשמה כרגע אינה דורשת קבלות, נרשמים עכשיו ובמהלך חודש יולי תיפתח האפשרות להגשת הקבלות עצמן, לכן אם יש לכם תוכניות לרכוש מחשב או ריהוט וכד'
    החשבוניות הן מתאריך 14 ביוני והלאה (למעט רכישת מחיצות שמוכרת מ-19 באפריל והלאה).

לרישום לקבלת המענק לחצו כאן

https://www.sba.org.il/hb/landingsSite/Pages/km2.aspx

בגלל שיוכרו רק חשבוניות מ14 ביוני, אז אם תאריך החשבונית יהיה מוקדם יותר, הוא לא יוכל להשתמש בזה בשביל המענק

התחבר כדי לפרסם תגובה

עיצוב: GolanArt

6

2.3k
משתמשים

4.1k
נושאים

31.7k
פוסטים