קישורים של תיבות כתב

• P משתמש מתקדם

אשמח אם מישהו יודע איך עושים, קישור בין כל התיבות על כל הספר כדי שאוכל לכתוב באותו מקום במהירות.
    אני צריך לעשות לוח שנה, ואני רוצה לקשר את כל התיבות לכל העמודים, כדי שיהיה אפשר בנקל לעבור מעמוד לעמוד.
    יש לי קובץ של לוח שנה ונראה לי שעשו במאסטר ריבוע אחד והוא משתכפל על כל הדפים, שיהיה אפשר לכתוב בתוכו ולעבור מאחד לשני.
    מקווה שהובנתי,
    ואשמח לעזרה.

• p P ניהול

האם המאסטר שלכם מורכב משני עמודים (ימין-שמאל) או רק מעמוד אחד?

• P משתמש מתקדם

שני עמודים

• p P ניהול

אז פשוט יוצרים תיבת טקסט בשני העמודים, בהתאם לגודל שאתם צריכים, ולאחר מכן משרשרים ביניהם על ידי לחיצה על הריבוע בחלק התחתון השמאלי של תיבת הטקסט הראשונה (בספר בעברית זוהי התיבה שנמצאת בעמוד השמאלי של המאסטר), לאחר הלחיצה תראו שהאייקון של החץ השתנה למשהו אחר.
    כעת גשו לתיבה השניה (בעמוד הימני) וליחצו במקום כלשהו בתוך התיבה.
    כעת כשתקלידו או תדביקו טקסט באחד העמודים, הטקסט ישורשר לעמוד הבא באופן אוטומטי.

• P משתמש מתקדם

כן, אבל מה שאני שואל זה איך לעשות שהם יהיה גם בדפים הרגילים,
    יש לי קובץ שקבלתי, שאני רואה במאסטר את כל תיבות הטקסט שיש בדפים הרגילים
    וגם בדפים הרגילים אפשר לכתוב בתיבות טקסט שבעצם נשלטים דרך המאסטר.

• p P ניהול

ברגע שקישרתם את תיבות הטקסט במאסטר, הם משורשרים גם בדפים הרגילים כמובן. זה כל הרעיון של מאסטר...

• P משתמש מתקדם

אני לא מעמד כל-כך, יותר מעצב, אבל עבדתי עם מאסטר,
    מה שאני מדבר, זה לדוגמא: בדפים הרגילים כתוב תשרי בחודש 1 חשון בחודש השני וכו', אפשר לשנות אותם רק בדפים הרגילים, אבל מה שמעניין, שאפשר להזיז את התיבה שלהם במאסטר וכולם יזוזו בדפים הרגילים,
    מה שאתה אמרת, מראה אותם בדפים אבל אי אפשר לגעת בהם, בדפים הרגילים כי הם קיימם רק במאסטר.
    צריך לעשות עוד פעולה כדי שיהיה אפשר לשחק איתם גם בדפים הרגילים, וזה מה שאני שואל??

• p P ניהול

אוקיי, עכשיו התקדמנו....
    בשביל לנתק בדפים אובייקט שהגיע מהמאסטר, יש להקיש על Ctrl+Shift תוך כדי לחיצה עם העכבר על האובייקט הרצוי.

מקווה שעכשיו יעבוד

• P משתמש מתקדם

@ניסים-פנירי אמר בקישורים של תיבות כתב:

אוקיי, עכשיו התקדמנו....
    בשביל לנתק בדפים אובייקט שהגיע מהמאסטר, יש להקיש על Ctrl+Shift תוך כדי לחיצה עם העכבר על האובייקט הרצוי.

מקווה שעכשיו יעבוד

תודה רבה, ממש עזר!!!
    ראיתי משהו וחשבתי שיש איזה שהוא פקודה שעושה את זה על כל הדפים,
    מה שהיה חסר לי זה ה Ctrl+Shift, זה חוסך חצי מהעבודה.
    עדין אצטרך לחבר בין כל הקישורים בין הדפים
    ושוב תודה.

התחבר כדי לפרסם תגובה

עיצוב: GolanArt

11

2.3k
משתמשים

4.1k
נושאים

31.7k
פוסטים