קייטנת הארצות כל הרעיונות כאן.

• P P משתמש מתקדם

בהמשך למה שקרה כאן ובעקבות בקשות כאן ובמייל אשתף כל יום במה שעשיתי, כיון שהרבה מהרעיונות עולים באותו יום.
    עם רזרבה של יומיים שיהיה לכם זמן להתארגן.....
    עם תמונות ואוירה. לשימוש אישי....
    מי שיש לו רעיונות מוזמן להעלות:)

• P

תודה!

• P P משתמש מתקדם

הדבר הראשון שקורה בקייטנה שכזו-הטיסה
    בשביל זה הם קיבלו כדוגמה את הדרכון של אבא ואמא.
    והכינו להם דרכון, עם תמונה שלהם, וקישטו וכו'.
    ואז מתכוננים לטיסה. חותכים יחד סלט, מחממים ביצים, מגרדים גזר. (זה היה לקראת ערב), אני לקחתי את הכל בשקט
    ומלאתי את הכל ככה
    IMG_1385.jpg
    סידרנו את הסלון בצורת מטוס (כסאות הרכבת) הדלקנו מקרן (אותו קנינו בעיצומה של הקורונה. ראינו שבפעמים שהשכרנו מקרן-יכולנו לכסות עלות של 2 מקרנים. אז קנינו ב800 שקל. מומלץ!!!).
    ערכתי סרט שכלל טרמינל, העלאת מזודות, עליה למטוס, ריצה על מסלול המראה... בתים קנטנים, וואו איזה דרמטי... פנים המטוס, ואז כחצי שעה הסרטות של עננים ושמים, ואז נחיתה מזוודות ושוב טרמינל.
    ואז אנחנו במקביל, ממנים ילד לבודק דרכונים, ויחד עם המקרן עולים למטוס, בודק הדרכונים חוזר להיות נוסע וילד אחר מקבל תפקיד דייל שמחלק שוקולדים ומסטיקים. חוגרים חגורות... רצים על המסלול...ממריאים ושרים. ואז ילד אחר הוא הדייל ומחלק את החמגשיות... אוכלים, מדברים... ילד אחר מקבל את תפקיד הדייל שמחלק לכולם שוקו ואז נוחתים, לוקחים מזוודות והולכים לבית מלון. לישון.... ומחר כמובן על הבוקר נהיה בטורקיה. אה... והפרס היומי לילד שעמד במטלות היום-אותם כל אחד יחליט לילדים שלו-נכנסים להגרלה על דיוטיפרי נחמד-שוקולד וחבילת מסטיקים.
    נתראה בטורקיה:)

• P P משתמש מתקדם

טורקיה.
    למדנו לומר "מרחבו" וגם "טוב לראות אותך". לא זוכרת איך אומרים...
    הכנו בורקסים ממלולאים בשר טחון. הילדים מלאו.... אפינו, אכלנו.
    סיפרנו על טורקיה שהיא אחת מהיצרניות הגדולות בעולם ובמיוחד תעשיית הצמר.
    קניתי צמר גפן והמון חומרי גלם מוזרים. סרטים, טולים צבעוניים, טוליפ, פרלים חייזרים מקלקר, כדורים וביצות קלקר, מנקי מקטרות, אבנים של אקווריום, שרשראות פנינים. טושים כמובן ודבק טוב (עדיף יו).
    הכי לא קשור שבעולם.
    ועכשיו היצירתיות של הילדים... מהצהריים עד הלילה כל ילד מייצר 3 פריטים אבל חייב שבכל פריט יהיה גם צמר.
    וואו איך הם נהנו. אבל כדי לחסוך להם עצבים-תעשו טובה-תקנו דבקים טובים.... הכי מעצבן להם לעמוד חצי שעה עם האצבע עד שיתייבש ובסוף זה מתפרק להם...
    מצרפת לכם חלק מהיצירות. כמובן שהחומרים שלמעלה הם רק דוגמא. אתם יכולים לקנות כל פריט הכי שאין מה לעשות איתו. ותסמכו על הילדים. אגב, בפעילות הזו השתתפו גם בני עֶשְרֶה גבוה....
    התמונות לא מאוד ברורות כי הם צולמו מהסרטה... רק תבינו... יש שם ספה מרופדת, אוניה ענקית, בובות, מתלה לעגלים ליד המיטה, מתלה לתכשיטים, בובות, סיכות שיער, מחזיקי מפתחות.
    מוצר 3.JPG
    מוצר 2.JPG
    מוצר 1.JPG
    קינחנו כארוחת ערב קנטנה קפה שחור או תה חזק עם חלבה בטעמים.
    הפרס לילד בזוכה- מראה שמצאתי עטופה בבד טורקי אדום זהב... וגם מידנית לבקבוק (יש בפנים צמר)...
    לגבי המתנות. לא צריך לחשוב הרבה. לקנות הרבה מתנות (לא קניתי משהקל כי הילדים הולכים לשם יומית....) לפתוח אנציקלופדיה ולקשר כל פרס לארץ...
    היום בערב אשתף בסין. תתחילו לארגן ת'טיסה.....

• ניהול קולינרי

מקסים

• P P משתמש מתקדם

סין. בחחח. אנחנו כבר לא אוהבים אותה כל כך....
    ובכל זאת-היה שם ממש כיף.
    יצאנו להר דשא קרוב לבית כמובן עם מסיכות. ושם כל זוג קיבל משחק מגניב-לא ידעתי שהוא כזה כייפי. עלה לי 3 שקל לזוג.
    2 לוחות פלסטיק וכדור וואקום כזה
    כדורים.JPG
    שיחקו עם זה יותר משעה.
    כלפעם החלפנו זוגות, אח"כ שחקנו שלשיות אח"כ כולם עם כל הכדורים ואחד באמצע, אח"כ בלי להזיז רגליים מהמקום.
    חזרנו הביתה.
    אכלנו אורז עם מקלות סיניים (הוספתי דג-מסתבר שאוכלים שם...) דווקא נהננו להסתבך, להעזר בידיים... ולקראת הסוף ממש הותר להעזר גם המזלג... השולחן היה מלא אורז... מעניין למה:) את המקלות למי שרוצה-5 זוגות ב5 שקל במקסטוק.
    ליצירה שלנו:
    כל אחד בחר בובת לגו או חרסינה. שמנו על השולחן מלא סיליפוטי. וכולם יצרנים. צריכים לעשות העתק לדגם.
    דוגמאות:
    עוד כמה.JPG
    פינגוייין.JPG
    כלב.JPG
    לקינוח שתינו תה.
    הפרס לאותו יום היה מאגר של 5 דברים מייד אין ציינה...

• P S ניהול

@נעמי-בוקרה-20710 אין מילים!
    כ"כ יפה, מושקע ומפורט...
    נראה שכיף לכם!

• P P משתמש מתקדם

יש מישהו שמשתמש בזה?
    מעניין אותי..
    וגם צריכה לדעת אם זה סתם כדי לראות משו מעניין, או שבאמת משתמשים בזה, אם להיות לחוצה להעלות כל יום ארץ, או שבזמני הפנוי...
    אשמח לתשובות.

• ניהול קולינרי

@נעמי-בוקרה-20710
    רוצה תשובה אמיתית?

אני לא מצליחה להבין למה אימא צריכה לעבוד כל כך קשה בחופש.

• P משתמש מתקדם

@נעמי-בוקרה-20710
    עוד לא יצא לי לעשות אבל זה מאוד מעניין אותי ואני נהנת מאוד מהרעיונות שלך!
    ומאמינה שזה יגיע לי לשימוש חלק מהם בטוח.

• P S ניהול

@נעמי-בוקרה-20710 אמר בקייטנת הארצות כל הרעיונות כאן.:

בזמני הפנוי...

בזמנך הפנוי, אבל תעלי!
    אני נהנית מאד!
    ובעז"ה עוד איישם חלק...
    תודה רבה!

• P P משתמש מתקדם

@גיטי אמר בקייטנת הארצות כל הרעיונות כאן.:

@נעמי-בוקרה-20710
    רוצה תשובה אמיתית?

אני לא מצליחה להבין למה אימא צריכה לעבוד כל כך קשה בחופש.

חחח
    את סובלת בטיולים? לא...
    ככה זה אני ויצירות. נהנת יותר מכולם מלעשות חיה בפלסטלינה....
    אבל תודה על התשובה הכנה:)

@Esty אמר בקייטנת הארצות כל הרעיונות כאן.:

@נעמי-בוקרה-20710
    עוד לא יצא לי לעשות אבל זה מאוד מעניין אותי ואני נהנת מאוד מהרעיונות שלך!
    ומאמינה שזה יגיע לי לשימוש חלק מהם בטוח.

@Tchiya אמר בקייטנת הארצות כל הרעיונות כאן.:

@נעמי-בוקרה-20710 אמר בקייטנת הארצות כל הרעיונות כאן.:

בזמני הפנוי...

בזמנך הפנוי, אבל תעלי!
    אני נהנית מאד!
    ובעז"ה עוד איישם חלק...
    תודה רבה!

תודה. בעז"ה נמשיך לשתף:)

התחבר כדי לפרסם תגובה

עיצוב: GolanArt

17

2.2k