האם הפורום רדום ?

• P

@GolanArt לאחרונה אני שם לב שהפורום קצת רדום ויש בו מיעוט נכנסים ופוסטים לעומת לפני כמה חודשים
    למשל אני בדקתי את זה על קבוצת עיצוב גרפי. (לא יודע מה קורה בקבוצות אחרות)

מתוך 105 שמצורפים שם, כמה מתוכם פעילים לאחרונה ? בודדים
    מבדיקה שלי, הרבה מהם כבר 4 חודשים בכלל לא נכנסים לפה ויש שם כאלה שמאז שהצטרפו - שיש שהתחברו מלפני שנתיים, לא ביקרו פה אפילו פעם אחת ולא פרסמו שום פוסט. וחלקם -הפוסט האחרון שלהם היה לפני שנה.

צריך טיפה לעורר את הניקים, אולי ע"י שליחת מייל התעוררות או רעיון אחר.
    אחרת הפורום יעלה אבק.
    פורום תועלתי מאד ומקדם מאד !

• מנהל מקצועות E p P E

@מעמד אמר בהאם הפורום רדום ?:

@GolanArt לאחרונה אני שם לב שהפורום קצת רדום ויש בו מיעוט נכנסים ופוסטים לעומת לפני כמה חודשים
    למשל אני בדקתי את זה על קבוצת עיצוב גרפי. (לא יודע מה קורה בקבוצות אחרות)

מתוך 105 שמצורפים שם, כמה מתוכם פעילים לאחרונה ? בודדים
    מבדיקה שלי, הרבה מהם כבר 4 חודשים בכלל לא נכנסים לפה ויש שם כאלה שמאז שהצטרפו - שיש שהתחברו מלפני שנתיים, לא ביקרו פה אפילו פעם אחת ולא פרסמו שום פוסט. וחלקם -הפוסט האחרון שלהם היה לפני שנה.

צריך טיפה לעורר את הניקים, אולי ע"י שליחת מייל התעוררות או רעיון אחר.
    אחרת הפורום יעלה אבק.
    פורום תועלתי מאד ומקדם מאד !

ממש לא! התמונה מצויינת! יש הרבה דיונים בקבוצות הסגורות, ומטבע הדברים תמיד רוב הנרשמים יהיו משתמשי צללים... אבל הפורום עלה מאד לאחרונה ב"ה.
    מובן שאשמח שיעלה עוד ועוד, אבל זה פורום מאד אקסלוסיבי ולכן מטבע הדברים הוא יהיה איטי יותר...

• P

@GolanArt אז למה אצל הרבה ניקים ראיתי כתוב שהם התחברו פעם אחרונה לפני 4 חודשים ?!
    ואיפה יתייעצו המתחילים / עמך עם הפורום הוא בעיקר אקסקלוסיבי ??

• מנהל מקצועות E p P E

@GolanArt אז למה אצל הרבה ניקים ראיתי כתוב שהם התחברו פעם אחרונה לפני 4 חודשים ?!
    ואיפה יתייעצו המתחילים / עמך עם הפורום הוא בעיקר אקסקלוסיבי ??

יש כאלו שנרשמים ושוכחים שהוא קיים... המתחילים תמיד יכולים להתייעץ, ולא רק איתי, יש
    פה הרבה מקצוענים שישמחו לעזור...

• P

@GolanArt כשאני רציתי להתייעץ, כמה כאלו עזרו לי ?!
    שלוש, ארבע.
    לא הרבה באו כאן לעזור

• מנהל מקצועות E p P E

@GolanArt כשאני רציתי להתייעץ, כמה כאלו עזרו לי ?!
    שלוש, ארבע.
    לא הרבה באו כאן לעזור

אף אחד לא חייב לנו כלום, וטוב שיש את השלושה ארבעה!
    העיקר האיכות, עזוב את הכמות...

• P

@GolanArt ברור שהכי חשוב האיכות, אבל היה לי רצון לשמוע עוד דעות וכיווני מחשבה

• מנהל מקצועות E p P E

@GolanArt ברור שהכי חשוב האיכות, אבל היה לי רצון לשמוע עוד דעות וכיווני מחשבה

להיפך, לפעמים זה יכול רק להזיק, וחשוב שתדע שזה לא תחליף ללימוד יסודי ומחקר...

• P P משתמש מתקדם

@GolanArt אמר בהאם הפורום רדום ?:

יש כאלו שנרשמים ושוכחים שהוא קיים...

ויש גם זמן הסתגלות. לא כל אחד מתחיל להגיב ביום שהוא נכנס, זה עניין של כמה חודשים עד ש"מעיזים" להגיב.
    בפרט שיש כאלו שזה הפורום הראשון שמתוודעים אליו, (כמוני למשל) אז עד שקולטים מה כמה ולמה, איך זה מסודר, איך עושים תגובה וכל מיני...

• ניהול קולינרי

אני התייאשתי.
    אני פשוט לא מסתדרת בכל מה שקשור לטכנולוגיה.
    ואחרי כמה טעויות שעשיתי ולא הצלחתי לתקן, לא מתחשק לי להעיז יותר...

• P ניהול

@גיטי אמר בהאם הפורום רדום ?:

אני התייאשתי.

הנה. הלך חלק. בלי טעויות. 👆 :

ואם יש טעויות, המנהלים תמיד כאן כדי לסייע. בהצלחה.

• מנהל מקצועות E p P E

@גיטי אמר בהאם הפורום רדום ?:

אני התייאשתי.

מה? אילו טעויות? דברו, אני פה להקשיב!

• ניהול קולינרי

@GolanArt
    אנסה שוב...
    מקווה שאצליח

• @מעמד אמר בהאם הפורום רדום ?:

כנראה שזה לא כזה נכון..
    051c3e5f-9745-4a29-9faa-e068b8aa5a76-image.png

• מנהל מקצועות E p P E

@ch-c אמר בהאם הפורום רדום ?:

כנראה שזה לא כזה נכון..

נכון, זה באמת לא אמין האינדיקטור הזה משום מה...

• משתמש מתקדם

@GolanArt אמר בהאם הפורום רדום ?:

@ch-c אמר בהאם הפורום רדום ?:

כנראה שזה לא כזה נכון..

נכון, זה באמת לא אמין האינדיקטור הזה משום מה...

הוא בד"כ אמין

כניסה ללא תגובה לא מראה כניסה

כתיבת נושא חדש [משום מה] לא מראה כניסה

כתיבת תגובה חדשה לנושא ישן תמיד מראה כניסה, אולי לוקח כמה דקות או רענון דף עד שרואים

• "הגעת לקטגוריה מקצועית סגורה להתייעצויות בין חבריה. לקטגוריה זו ישנה גישה רק לחברי הקבוצה שהתקבלו בה ע"פ בדיקת תיקי העבודות אשר נשלחו על ידם"...

המדיניות הזו מונעת מהגולשים להיחשף לתכנים ולהתחבר לפורום. אין סיבה שבן אדם לא יוכל ליהנות מקטע שפורסם ב'סופרות וכתיבה', בגלל שהוא לא ממש יודע לכתוב בעצמו. אני מכיר אישית אנשים רבים שאוכלים בקביעות, למרות שהם לא יודעים לבשל. מלבד זאת, גם מקצוען שאמור להימנות בין חברי הקטגוריה, לא ממהר להירשם לפני שהוא נחשף לתכנים. כדאי לתת גישת צפייה לכולם, ורשות תגובה רק לחברי הקבוצה.

• מנהל מקצועות E p P E

@אדם-מהשורה אמר בהאם הפורום רדום ?:

אין סיבה שבן אדם לא יוכל ליהנות מקטע שפורסם ב'סופרות וכתיבה'

בוודאי שיש, זו מטרת הפורום. הפורום הזה שונה מאחרים, כאן הרעיון הוא שקולגות יכולים
    להתייעץ ולשתף ביניהם חומר בשקט. לחשוף חומר לציבור אפשרי ומומלץ בויטרינה. הויטרינה של
    הכותבים היא "כיכר ספרא".

אני רוצה לחדד משהו.
    פתחתי את האשכול הזה לא בכדי לשמוע ביקורות על ההתנהלות הכללית או על סגנון האתר, אלא כדי
    לשמוע אילו בעיות טכניות מפריעות לגולשים כדי להנות מחוויית שימוש חלקה. מדי פעם מתקבלות
    תלונות בפרטי או בגלוי לגבי שיטת העבודה כאן (הקבוצות הסגורות), ואני חוזר ומסביר, כך מקצועות
    בנוי, זה הרעיון שעומד מאחוריו, זה לא הולך להשתנות, למרות שזה פוגע בפופולריות. האקסלוסיביות
    של הפורום חשובה לי יותר מהפופולריות, מאידך, השיטה כאן היא להפריד בין הבמה שלכם לשתף
    כדי לקבל את המשוב מכלל המשתמשים, לבין התייעצויות סגורות בין קולגות מבלי שהלקוח הפוטנציאלי,
    או משתמשים בלתי מקצועיים ידחפו לדיון ואז אוטומטית הרמה יורדת והדיון הופך לבלתי מקצועי, סלט
    של שיתוף וביקורות.

כבר ראיתי לא מעט מהסלט הזה. אשכול שמתחיל בשיתוף של עבודה שטעונה שיפור, זכה לכמות "וואו!"
    מכובדת, מה שהביא לתוצאה שלאחר מכן לאף אחד לא היה את האומץ לבקר, ופותח האשכול אמנם עלה כמה קילוגרמים במשקל מרוב מחמאות, אבל נשאר עם הטעויות שלו... ובמקרה שהוא הפך למאסטר נערץ, הערה מקצועית היתה עלולה
    להרגיז אותו (במקרה הטוב הוא רק דילג עליך ונתן לכל המשבחים לייקים), ולגרור התקפות נגד המעירים
    שלפעמים מעירים נכון ולפעמים לא מבינים הרבה, בקיצור, סלט חי, או ח"י סלטים, מה שתרצו...
    ולא, זה לא קרה במקצועות, זה קרה בפורומים אחרים...

זה לא אומר שאי אפשר להעביר ביקורת, להיפך! מי שרוצה יכול לשלוח הודעה להנהלת הפורום ולצרף
    את הביקורת, אני משתדל להתייחס לכל פניה, ובאמת לא מפחד מביקורות, כל עוד הן עינייניות, ומגיעות
    באישי.

סליחה על האריכות, תקראו את זה עם הקפה של הבוקר...

• תודה בעד המשוב הארוך והמנומק - והנה נתת הזדמנות ליהנות מקטע טוב, בלי להיות חבר ב'סופרות וכתיבה'...

• מנהל מקצועות E p P E

@אדם-מהשורה אמר בהאם הפורום רדום ?:

תודה בעד המשוב הארוך והמנומק - והנה נתת הזדמנות ליהנות מקטע טוב, בלי להיות חבר ב'סופרות וכתיבה'...

לא נראה לי שהיו מקבלים אותי שם, אבל תודה בכ"א!

ואגב, דיברתי לכל המשתמשים היקרים, לא אליך אישית חלילה!

התחבר כדי לפרסם תגובה

עיצוב: GolanArt

10

2.1k
משתמשים

4.0k
נושאים

31.1k
פוסטים