חיבור בין אנגולר לCSS, יש בשורות טובות...

• מנהל מקצועות E p P E

מתכנתים, זה עם שרואה הכל בשחור לבן, CSS עבורם זה סיוט לילי בשיא החורף....
    תכנות, זה ע"פ רוב סינית עבורינו המעצבים הנאצלים... 😉
    וכולם מכירים את החיבור הנורא הזה! אנחנו מעצבים לנו ומעצבנים להם...
    בקיצור, אחרי שחברי הכריש @SomeUser החליט לא לוותר, הוא עלה על דרך המלך
    והגענו למצב שבו בס"ד יש חיבור מצויין בין ההטמל+הCSS שאני מספק לו, לבין האנגולר...
    חשבנו שהגיע הזמן להרים כאן דיון משמעותי בעניין ולהאיר עיניהם של מתכנתי/מעצבי ישראל...

@SomeUser המיקרופון אצלך...

@עיצוב-ואפיון-אתרים-EXP

• משתמש זהב

הרעיון הוא ליצור חלופה מותאמת אישית לבוטסראפ, במקום לטעון קובץ CSS של בוטסטראפ ולשים קלאסים שלהם ולהיות כפוף למגבלות שלהם, גולן מעצב בוובפלאו (מה זה? @GolanArt ) ברמה הגבוהה כמו שרק הוא יודע, זה מנפיק קובץ HTML וקובץ CSS עם עיצוב מלא, טוענים את הCSS הזה, ובונים את הHTML כמו הHTML שיצא מוובלפאו, נותנים לו את הקלאסים הנכונים, ויש לנו דף מעוצב בדיוק כמו שגולן רוצה, בלי שורת CSS אחת.
    אפשר להעתיק את הHTML, ולנקות את הדאטא המיותר, או לבנות אותו מחדש ולתת קלאסים.

הדגש העיקרי הוא לשמור בHTML על אותן רמות קינון של מקור ה HTML, אחרת העיצוב ישתבש, זה יכול להוות מכשול כשבונים אפליקציה באנגולר, הוובפלאו מנפיק בלוק HTML מלא בלי חלוקה, והמתכנת רוצה לחלק התצוגה לקומפונטות הגיוניות.
    אבל אפשר להתמודד עם זה בקלות, ולשמור על קינון תואם בתוך הקומפוננטות, אם יש שיתוף פעולה בין המעצב למתכנת תמיד אפשר לעשות שינויים כשצריך.

בנוסף לעיצוב, וובפלאו מספק קוד JS עבור אנימציות שתלויות באירועים, לדוגמא לחיצה על כפתור מקפיצה פופאפ, במקרים אלו המתכנת נדרש לטפל באירועים בעצמו, ולשנות את ערכי הCSS בהתאם לאירועים.
    זה היה נראה לי קשה ומורכב בהתחלה, וזה הצריך אותי קצת לשנות הרגלים, אבל כשאני רואה באיזו קלות הדף מתעצב זה נראה לי שווה לחלוטין.

@GolanArt אמר בחיבור בין אנגולר לCSS, יש בשורות טובות...:

החליט לא לוותר

תיקון וגילוי נאות - אני כבר מזמן וויתרתי, גולן הוא זה שלא וויתר (כשהוא לא מוותר הקירות זזים...)

• מנהל מקצועות E p P E

@SomeUser אמר בחיבור בין אנגולר לCSS, יש בשורות טובות...:

בנוסף לעיצוב, וובפלאו מספק קוד JS עבור אנימציות שתלויות באירועים, לדוגמא לחיצה על כפתור מקפיצה פופאפ, במקרים אלו המתכנת נדרש לטפל באירועים בעצמו, ולשנות את ערכי הCSS בהתאם לאירועים.

מעניין אם יש דרך להתמודד גם עם זה ובכך להוריד מהמתכנת את האנימציות מהראש...

התחבר כדי לפרסם תגובה

עיצוב: GolanArt

3

2.1k
משתמשים

4.0k
נושאים

31.2k
פוסטים