בטיחותה של תוכנת זום

• P P משתמש מתקדם

למרות שכבר הזכרתי את הנושא, פותחת לו אשכול כדי לברר היטב את הנושא
    @נעמי-בוקרה-20710 אמר בתוכנת זום:

קופצת על האשכול כי זה נראה שיש כאן אנשים שמשתמשים בה-הבהנתי שהתכנה ממש לא בטוחה -זה נכון?

@שלום-דיין אמר בתוכנת זום:

היו בה פרצות שתוקנו לא מזמן (ומאז מצריך גם קוד ולא רק מספר פגישה), כיום זה נחשב בטוח כמו סקייפ ודומיו.

https://www.geektime.co.il/zoom-israeli-court/

בקישור הנ"ל מדברים על ציטוט שיחות, השאלה אם הם מכניסים לי וירוסים יחד עם התוכנה, או שרק מצוטטים לשיחות?
    יש למישהו קישור לתוכנה בצורה בטוחה, ( @שלום-דיין ?)
    (מעדיפה משהו שהתמש כבר וראה שלא יוצר לו בעיות או וירוסים וכו')
    תודה לעונים.

• p P ניהול

אין בתוכנת זום וירוסים, זו תוכנה עם מיליוני משתמשים והכל בסדר (כמו גם אצלי במחשב). אלא שכמו בכל דבר תמיד יש את המתנגדים,ש טוענים שהכל לא מאובטח בשיחות הללו.
    לפני כמה שבועות נוצרה תופעה שהאקרים היו מתפרצים לשיחות ללא התראה מראש ומטרילים את המשתמשים (כך למשל את עסוקה בשיחה עם אמך למשל, ופתאום מצטרף לו איזה הודי או סיני לשיחה..., לא נעים), אבל זום טיפלו בבעיה על ידי עדכון גירסא שלא מאפשר לאף אחד להצטרף לשיחה (כולל אנשים שהוזמנו לשיחה על ידי יוזם השיחה), אלא באישור מראש של יוזם השיחה. כל עוד השיחה לא אושרה היא נמצאת ב'חדר המתנה' וירטואלי. אם כן הבעיה הזו נפתרה.
    בקשר ל'בטיחות' של השיחות, כל עוד את לא מדווחת על מיקום הכור האטומי במדוייק, או לחילופין מעבירה ביקורת על התנהלות הציטוט והאיכון של השב"כ אני לא רואה בעיה רצינית...., מקסימום האקרים בסין ידעו איזה מתכון הכנת לארוח"צ. (וברצינות: אולי כדי להימנע מהעברת פרטי אשראי וסיסמאות וכדו' בשיחות זום, אבל לא ספק זה חשש רחוק מאד).

• P

@נעמי-בוקרה-20710 אמר בבטיחותה של תוכנת זום:

למרות שכבר הזכרתי את הנושא, פותחת לו אשכול כדי לברר היטב את הנושא
    @נעמי-בוקרה-20710 אמר בתוכנת זום:

קופצת על האשכול כי זה נראה שיש כאן אנשים שמשתמשים בה-הבהנתי שהתכנה ממש לא בטוחה -זה נכון?

@שלום-דיין אמר בתוכנת זום:

היו בה פרצות שתוקנו לא מזמן (ומאז מצריך גם קוד ולא רק מספר פגישה), כיום זה נחשב בטוח כמו סקייפ ודומיו.

https://www.geektime.co.il/zoom-israeli-court/

בקישור הנ"ל מדברים על ציטוט שיחות, השאלה אם הם מכניסים לי וירוסים יחד עם התוכנה, או שרק מצוטטים לשיחות?
    יש למישהו קישור לתוכנה בצורה בטוחה, ( @שלום-דיין ?)
    (מעדיפה משהו שהתמש כבר וראה שלא יוצר לו בעיות או וירוסים וכו')
    תודה לעונים.

אני משתמש קבוע גם במחשב וגם בטבלאט - אין שום וירוס וגם לא התפרצות לשיחות.
    אגב, היא כ''כ פופולרית בעולם, וגם במערכות הממשלה משתמשים בה, לא נראה לי שאת צריכה יותר מאובטח מהם..

• P P ניהול

התחבר כדי לפרסם תגובה

עיצוב: GolanArt

17

2.3k
משתמשים

4.1k
נושאים

31.6k
פוסטים