ארון ספרים

• אנחנו בברורים על קנית ארון ספרים לסלון, בחנויות קיבלנו מידע
    שארון ספרים בצבע בהיר (לבן / שמנת) נדפק הרבה יותר ומקבל שריטות ופגמים שניכרים יותר מעל צבע כהה.

האם יש מישהו שחולק על הענין או יש מידע אחר על ארון איכותי וטוב בצבע בהיר?

• P משתמש תומך

@חני-פריד יש כמה סוגי צביעה על עץ. אם מדובר בצבע אפוקסי או צבע מבריק על העץ [אולי זה אותו הדבר?] אז נכון, שפשוף של סולית נעל וכד' מיד רואים פס שחור שניתן אמנם להוריד, אבל במאמץ [מצוי יותר במיטות של חדר שינה או ארונות מטבח וכד'].
    אבל יש צבעים שהם בפורמיקה רגילה כמו שאר הצבעים, למשל אגס מולבן. מצד החומר, אין הבדל בין הפורמיקה הזו לאחרת, כמו שכל פורמיקה מחזיקה כך גם זו אלא שאם תהיה סריטה כהה יראו אותה יותר.
    לענ"ד בספריה עדיף את המולבן שהוא יוצא מט וקצת קרמי על פני לבן בוהק ומבריק, שמסנור יותר וכל ליכלוך קטן נראה יותר.
    בכללי על רהיטים בהירים, יש אנשים [וילדים] שצבעי הרהיטים וחלל הבית מאוד משפיע על ההתנהלות והרוגע שלהם בתוך החלל, לאחרונה קנינו למקום פעילות מסוים רהיטים בהירים וממש רואים שיפור לטובה.
    מקווה שהועלתי.

• @M-H-B-B תודה רבה על התגובה.
    אנחנו בהחלט מעדיפים את הצבעים הבהירים הן בגלל ההרגשה והן בגלל תחושת המרחב.
    האם תוכלו לומר לי היכן ניתן לקנות פרומיקות של אגס מולבן וכדו'.
    בחנויות שהסתובבתי לא הציעו לי את הנ"ל.

• P משתמש תומך

בכל חנות רהיטים, דיוק כמו שיש דובדבן, ואנגה ועוד שמות צבעים יש אגס מולבן וזה אפילו לא בתוספת מחיר.
    אבל את זה עושים רק בספריות ה"פשוטות" נקרא לזה, שעשויות מלוחות סנדביץ. ז"א אם אתם רוצים עיטורים ועיצובים וכד' כמו שהולך היום בספריות ה"כבדות" שבד"כ בנויות מחומרים שונים כמו עץ מלא, MDF וכד' אז הצבע שעושים על העץ הוא לא בפורמייקה אלא בשיטות אחרות. ואז אולי באמת אין כזה סוג צבע.
    לא ראיתי חנות פה בב"ב שאין להם פורמיקה כזו, והייתי בערך בחמש או יותר, זה לא משהו מיוחד, זה חלק מהסטנדרט...
    לצערי, אני לא כ"כ יכול להמליץ על החנות ממנה קנינו.... אני עדיין בהשפעת הטראומה...

• ממש תודה : )

התחבר כדי לפרסם תגובה

עיצוב: GolanArt

10

2.1k
משתמשים

4.0k
נושאים

31.2k
פוסטים