דרך קלה לעשות כסף

• שלום לכל חברי הקבוצה!! באתי להציע לכם הזדמנות נדירה להרוויח המון כסף!! אז ככה יש חברה אמריקאית שמקדמת פרסומות בגוגל וזה על ידי צפיה של מלא משתמשים בפרסומות ככה הפרסומות מקבלים אחוזי צפיה גבוהים וככה הם קופצים בראש ובשביל זה המפרסמים משלמים טוב לחברה הזאת כדי שהיא תקדם את הפרסומות בגוגל ופה אנחנו נכנסים לתמונה! פשוט אנחנו נרשמים לאתר (קישור למטה) ומתחילים להריץ פרסומות ועל כל פרסומת מקבלים כסף!! וזה יוצא לשעה בערך 300₪!! (כמובן תלוי בקצב שלכם) זה פשוט לעבוד בחו'ל מהארץ!! כל מה שצריך בשביל להירשם זה שם משתמש וסיסמא. מה שצריך לעשות אחרי ההרשמה: ל..... נערך ע"י מנהל........

• הסיכוי שיש אמת בפרסום הזה שואפ לאפס. מה גם שלא ציינתם שזה ריפר. הקישור הושמט מההודעה שלכם, אלא אם כן תוכיחו שהיא תמימה ואמיתית ולא עוד לוקש...

בכ"א, מלבד העובדה שאין כסף קל, לרובם המכריע של החברים פה יש סינון, שזה אומר שהם לא יוכלו
    ממילא לצפות ברוב המודעות ואם באמת מקבלים כסף, הוא לא יהיה ביושרה...

• מומחה

זה לא נכון שזה לא ביושרה כי אם גוגל מזהה כביכול צפית זה סוף סוף מקדם אותו בחיפוש.

• admin משתמש זהב

זה ממש שטויות
    אני כתבתי סקריפט ופירסמתי אותו בעבר, שיכול לתת לכם הקלקות תוך לילה של עשרות אלפי דולר.
    הקאצ' בסיפור הזה, שאחרי שאתם מגיעים למינימום, (אם אני זוכר טוב אלף דולר) אתם צריכים לצרף לזה עוד 40 חברים, וגם הם צריכים לצבור משהו.
    ואז, הם מציעים לך לקנות חברים דרך משתמשים אחרים שצברו ריפרים ומוכרים אותם.
    מי שמשלם הם אח"כ נעלמים עם הכסף. ואז האתר יורד
    האתר הזה קיים בהמון גירסאות אבל תמיד נראה אותו דבר.

לדוגמא בעבר זה היה בכתובת הזו
    http://nuwmoney.club/

• @clickone אמר בדרך קלה לעשות כסף:

ואז, הם מציעים לך לקנות חברים דרך משתמשים אחרים שצברו ריפרים ומוכרים אותם.

ואם אתה מבקש את הכסף ולא רוצה לקנות חברים נוספים?

• admin משתמש זהב

@aiib אתה לא מקבל
    קודם אתה חייב לצרף 40 חברים תחתיך. ובלי זה אין לך מה להתקדם.
    אחרי שאתה מחבר הם אומרים לך שצריך שכל אחד גם יצבור אאל"ט.

מושכים אותך כל פעם ותכלס לא משלמים (היה על זה אז דיון ארוך בתחומים ואני לא מוצא אותו משום מה)

• אני עשיתי את זה וזה היה בזבוז זמן בלי שום רווח של כסף...

• P P

אגב
    בדקתי את האתר המדובר אתמול -
    רוצים הוכחה חותכת שמדובר בעוקץ?
    בדף הבית יש רשימת משתמשים וכמה הם הרוויחו לאחרונה
    קחו את אחד השמות שם ותירשמו איתו לאתר
    אם זה היה אתר אמיתי - לא הייתם יכולים להירשם עם שם של משתמש שכבר רשום במערכת...

• מומחה PRO ניהול

@InDesign-Tips אמר בדרך קלה לעשות כסף:

אגב
    בדקתי את האתר המדובר אתמול -
    רוצים הוכחה חותכת שמדובר בעוקץ?
    בדף הבית יש רשימת משתמשים וכמה הם הרוויחו לאחרונה
    קחו את אחד השמות שם ותירשמו איתו לאתר
    אם זה היה אתר אמיתי - לא הייתם יכולים להירשם עם שם של משתמש שכבר רשום במערכת...

👍 👍

• מדי תקופה העניין הזה עולה מחדש..

גם אני לפני 3 שנים ישבתי משועמם. ומצאתי את הדבר הזה וצברתי המון המון. וכלום. אני עני מרוד. סתם. זה בגלל שבזבזתי את הכסף. שלא קיבלתי..😜

התחבר כדי לפרסם תגובה

עיצוב: GolanArt

9

2.1k
משתמשים

4.0k
נושאים

31.1k
פוסטים