פלאפון נייד "שיואמי"

• En P P ניהול

שלום רב,

האם ידוע לאי מי המלצות / דיס המלצות על המכשיר?
    כמו כן, היכן ניתן להשיג את המכשיר בזול?

תודה מראש.

• @Art-Studio המכשיר מצויין, לא היה מעולם מכשיר כשר ברמה הזאת, מלבד חסרון בולט מאוד בחיפוש אנשי הקשר שאם מקלידים בחיפוש אג אז הוא יציג גם איש קשר בשם דוגמא וכדומה

• En P P ניהול

@by6199, תודה רבה!
    האם ידוע לכם היכן ניתן להשיג את המכשיר בזול?

• מנהל מקצועות E p P E

אולי ל @YK-תקשורת יש תשובה...

• מומחה

זול זה דבר יחסי...
    באיזה עיר?

• En P P ניהול

@YK-תקשורת, באזור המרכז נוכל להגיע לכל עיר, בעז"ה.

• p P

@by6199 אמר בפלאפון נייד "שיואמי":

@Art-Studio המכשיר מצויין, לא היה מעולם מכשיר כשר ברמה הזאת, מלבד חסרון בולט מאוד בחיפוש אנשי הקשר שאם מקלידים בחיפוש אג אז הוא יציג גם איש קשר בשם דוגמא וכדומה

אם אני מחפש שמ על מנת למצוא שמעון, אתה אומר שהוא יביא לי גם זמושינסקי,
    אבל את מי הוא יביא ראשון? אם הוא מביא ראשון את אלו שמתחילים ב: שמ, ניחא.
    אבל אם הוא מביא ראשון זמושינסקי כי הוא מתחיל בז', אז אם כך יוצא שהחיפוש לא שווה כלום,
    ובעצם: זה טלפון שאין לו חיפוש באנשי קשר...

• P

@המפואר אמר בפלאפון נייד "שיואמי":

@by6199 אמר בפלאפון נייד "שיואמי":

@Art-Studio המכשיר מצויין, לא היה מעולם מכשיר כשר ברמה הזאת, מלבד חסרון בולט מאוד בחיפוש אנשי הקשר שאם מקלידים בחיפוש אג אז הוא יציג גם איש קשר בשם דוגמא וכדומה

אם אני מחפש שמ על מנת למצוא שמעון, אתה אומר שהוא יביא לי גם זמושינסקי,
    אבל את מי הוא יביא ראשון? אם הוא מביא ראשון את אלו שמתחילים ב: שמ, ניחא.
    אבל אם הוא מביא ראשון זמושינסקי כי הוא מתחיל בז', אז אם כך יוצא שהחיפוש לא שווה כלום,
    ובעצם: זה טלפון שאין לו חיפוש באנשי קשר...

אתה צודק, ככה זה בחיפוש, אבל זה זניח ליד כל שאר המעלות.
    סו''ס לא מדובר כאן בזבל סיני, פלסטיקה שלא שווה כלום, או מסך שייצרו בבית חרושת לכוסות זכוכית.
    הפעם זה מכשיר מבית יוצר של סמארטפונים איכותיים - ותאמין לי, הוא גם מרגיש ככה!!
    אני קניתי, ומאד מרוצה ממנו.
    אגב, הוא מהיר, נוח לתפעול, באנשי הקשר אתה יכול לשים בכל שם יותר ממספר אחד, עם תיאור, שם חברה, הרבה תווים בשם וכו'.
    מסך גדול ואיכותי, בטריה שלא נגמרת, ועוד שלל מעלות שלא מצאתי במכשירים כשרים אחרים.

• p P

אבל בלי חיפוש באנשי קשר, אז עדיף זבל סיני, מאשר מכשיר שהוא ללא הפונקציה הנ"ל, כיון שהוא כאילו לא טלפון, עם כל האיכות שאתה טוען שיש לו.
    על אף שיש לי גם נוקיה 208 וגם K35, ואין לי מושג היכן הם מיוצרים ואם הם סיני או לא, אבל הם איכותיים משהו משהו. בכל פרמטר.

• En P P ניהול

@המפואר אמר בפלאפון נייד "שיואמי":

מיוצרים ואם הם סיני או לא, אבל הם איכותיים משהו משהו. בכל פרמטר.

לא נראה לי כך.
    יש לי נייד נחמד. גם בו החיפוש בעייתי, ולעיתים גם לא קיים כלל.
    כלומר, יש לי אפשרות לחפש שם ששמרתי - והוא לא יביא לי זאת גם לאחר הקלדת כל השם, ואילו כאשר אקיש את המספר - הוא ירשום לי. ז"א, הוא שמור, אך לא מביא לי...
    וזה לא מאד מפריע. למדתי להסתדר.

קל וחומר בנייד המדובר - שיואמי.
    אם יש לו מעלות רבות כל כך, ורק זה המינוס שלו - שווה לי לרכוש אותו.

@YK-תקשורת, ידוע לכם על הנייד הנ"ל בזול?

• P

@המפואר
    יש לו חיפוש פצצה.
    פשוט, אם מקישים רק את תחילת השם מקבלים הרבה תוצאות שהצירוף אותיות של תחילת השם נמצא בם.
    אבל אם תקיש את המשך השם, הוא מהר ימצא לך את השם המדוייק.
    מעבר לזה, יש לו את כל מה שצריך בנייד כשר!

• p P

אחזתי את המכשיר ביד. אין לו שום יתרון על פני המכשירים שציינתי לעיל.
    החיפוש כאילו אינו קיים. אם עד היום בשביל להגיע לשם מסוים, לפעמים היה מספיק ללחוץ אות אחת, לפעמים 2, כעת צריך ללחוץ את כל השם, כי באות אחד או בשניים, הוא מביא הרבה תוצאות לא רלוונטיות.
    בקיצור, למי שלא צריך חיפוש, ג"כ לא יודע מה יש למצוא בו מעבר לאחרים, אבל נו. למי שצריך חיפוש, זה (כנראה הוא זוכר מספרים בע"פ), לא מתאים.

• En P P ניהול

@המפואר, זה שאחזתם את המכשיר ביד - הכוונה שזה לא היה בשימוש אישי שלכם, מה שאין כן אצל @by6199 ואצל @עברי-אנכי - שהם מכירים את המכשיר מנסיון אישי.
    נכון?

• מדובר במכשיר שהוא באמת בשורה כי לא היה מכשיר כזה בשנים האחרונות חבל רק שהחיפוש באנשי קשר מטומטם

• יש לי את הטלפון הזה כבר שבועיים, קודם לכן היה לי נוקיה 208, אציין את המעלות שלו על פני הנוקיה:א. יותר מהיר, ב. ממשק ויזואלי יותר נעים, ג. הרבה הרבה יותר פונקציות (כשאין הכוונה על ממיר או על שעור עצר שזה אגב אין בכלל בשיאומי),לא אומר שכל הפונקציות שימושיות אבל מי שאוהב לחוות את הטלפון ולמנוע הטרדות מספרים לא מזוהים או לתזמן הדלקה וכיבוי - לדוגמא במוצש, או לתזמן את הפרופילים שלו בשעות משתנות - זה בהחלט נחמד ד. תפריט קיצורים נח (כמו בכל אנדרואיד כשגוללים מלמעלה- כדי לכבות ולהדילק את הבלוטוס או לשנות פרופיל), ה. פונקציית הקלטה מאוד גמישה ונחה (הקלטה לדעתי לא איכותית כמו נוקיה, אבל למי זה משנה באמת...) ו. סוללה מחזיקה יותר זמן, ז. חסרון (ביחס לנוקיה בלבד) : היומן לא נח כמו היומן העברי של הנוקיה שהיית יכול לכתוב בצורה פשוטה מה היה באותו יום ולדפדף, כאן היומן העברי הוא כמו היומן בלועי של הנוקיה - למי שמבין. ח. החיפוש - מעצבן וכפי שהאריכו כאן, ט. הרבה שירים - למי שאוהב, ולמי שלא אוהב שירים אז מגוון הצלצולים מכיל מנגינות סולידיות ונרומליות כמו באנדוראיד, י. יתרון עצום: שמיעה איכותית מאוד ועם ספיקר עוצמתי שאינו מאבד את הצליל בשום גובה! אבל לצד זה יש חסרון טיפלה מרגיז: כאשר אתה עובר ממצב שמיעה ומצב רמקול אתה לשניה אחת (לא שבריר שניה אלא ממש שניה) לא שומע כלום, לי אישית זה מציק.
    יא. חריץ כרטיס זכרון פעיל - מאוד מאוד שימושי כדי לשלוף את ההקלטות ואת האנשי קשר, יב יש בו אפשרות לשני סימים, יג. קצת גדול - אבל הוא דק ולא כבד, והוא גם לא 'עגל' אלא נראה טוב.
    טוב השתדלתי מאוד לסקור כמה שיותר יתכן ופספסתי, אז תשלימו אותי
    אבל לסיום אני מאוד נהנה ממאוד ומאוד ממליץ, ובפרט לאור העובדה שכאשר אתה קונה מכשיר כזה זה לא מחודש והוא בלי קומבינות אלא מכשיר שאתה יודע שיצרו אותו בתקוה האחרונה, והחברה היא חברה אמינה ומתקדמת.

• P

@יצחק19810
    אני מוסיף עוד - איך שכחת 🙂 ?.. (או שאתה עם הדגם הישן..)

1. GPS - יש לי וויז של הדרן, אבל היום במקרה הוא לא היה אצלי והייתי חייב ניווט, אז פשוט פתחתי לי בנחת את הIGO וצ'יק ניווטתי להנאתי ליעד.. חבר'ה, מותר לקנאות!..
    2. יצירת רינגטון אישי, מקליטים מה שבא וזה הופך להיות הצילצול של הפלאפון. אצלי למשל זה הסינגל החדש של נפתלי קמפה 'לב שבור".. שברתי למישהו עכשיו ת'לב ?!..
    3. סופסוף רקעים נורמלים ונעימים למראה, ולא כל השחורים המוזרים שהיו עד היום עם החותמת של הוועדה.
    4. למעשה המכשיר מכיל נגן (כל ההקלטות), ועם איכות של עולם הסמארטפונים. אגב, כשאני מתחבר לבלוטו'ס של הרכב ניתן להפעיל דרכו את כל השירים אוטומטית ישר לרמקולים של הרכב, כולל הניווט של ה GPS, ועל הצג של הפלאפון יש פנל קטן של קדימה/אחורה/עצירה-הפעלה.
    5. באנשי הקשר ניתן להזין לכל שם הרבה יותר מידע, וכמה מספרים וכו'.

בקיצור, שכל אחד יסתובב עם מה שבא לו..

התחבר כדי לפרסם תגובה

עיצוב: GolanArt

4

2.3k
משתמשים

4.1k
נושאים

31.7k
פוסטים