שיווק של עסק חדש

• לא מזמן נהייתי עצמאי ואני מנסה לשווק את השירותים שלי בכל מיני מסגרות. הצטרפתי לכזאת קבוצת נטוורקינג שלא ממש הביאה אותי לשום מקום ונראה לי שעכשיו אני אצטרך לעבור למשהו בתשלום, כדי שאני אוכל לפחות להתחיל לאסוף לקוחות. ההמלצה שקיבלתי מכמה אנשים זה לפתוח אתר אינטרנט ולקדם אותו בגוגל, ובגלל שזה משהו שאני ממש לא מבין בו אני קצת פוחד שיעבדו עליי. קיבלתי כבר הצעת מחיר אחת נמוכה ואחת הרבה יותר גבוהה וזה ממש מבלבל אותי כי אני לא מבין למה יש כזה פער. ממה שקראתי פה .......עריכת מנהל......... -2 אני מבין שאם לוקחים קידום אתרים אורגני בזול זה יהיה לא איכותי ואפילו יכול להזיק לי, אבל מצד שני אני עסק ממש בתחילת הדרך ואין לי תקציב גבוה לשיווק. אז מה דעתכם? אני צריך ללכת על ההצעה היקרה? יש אולי למישהו המלצה על מקדם אתרים איכותי ולא יקר? ואולי יש דרכים אחרות לשווק את עצמי שהן יותר זולות? ועוד שאלה - הוצאות השיווק האלה יכולות להיחשב לי כהוצאה מוכרת?
    תודה רבה

• המאגר שרה דויטש P P

אני ממליץ ללמוד לקדם לבד,
    יש קורס של קידום אתרים שאני ממליץ עליו אבל אני לא יודע אם מותר לפרסם כאן לינקים, אז פנה בפרטי אם אתה רוצה

• קידום אתרים יש המון חומר באינטרנט שאפשר ללמוד ולהבין לבד לפחות את הבסיס
    הסיבה העיקרית שהדבר שהכי מקדם בגוגל זה חומר רלונטי ואיכותי וכל איש מקצוע בתחום יודע את זה ולכן הם מספקים המון חומר וידע רלונטי

התחבר כדי לפרסם תגובה

11

1.3k
משתמשים

2.8k
נושאים

21.6k
פוסטים