מחיצת פריסקופ מאתגרת

• מומחה PRO ניהול

לא מצאתי כותרת מתאימה יותר.

ניגש אליי היום בבוקר גבאי בית הכנסת, ויש לו רעיון, אם אני יודע כיצד אפשר להוציא אותו אל הפועל.

בית הכנסת שלנו בנוי בצורה שהנשים הם אחרי הגברים (ולא מעל). בשמחת תורה כשכל החלונות של הנשים פתוחים, זה פחות לעניין.

הרעיון שלו, לעשות שידור חי. איך עושים את זה? פשוט מאד, כמו פריסקופ.
    d7d86c23-d60e-431c-80ee-6806c2935ed2-תמונה.png
    2fa32fc5-c67d-40c5-a5a8-54262ea4aca1-תמונה.png

הוא רוצה שאצל הנשים יהיו 'מסכים' (מראות) שרואים את הגברים.

מה שחשוב- שהנשים יראו את הגברים, ולא להיפך (יש אופציה כזו בפריסקופ, כל צבא משתמש עם כזה).

איך ממליצים פה להמשיך עם הדבר הזה?
    מי עושה כזה דבר וכו'?

מדובר על מחיצה ברוחב של 10 מטר.

חשוב גם שיהיה יפה, ואולי אופציות נוספות, כמו כוונון שונה, וכמובן סגירה בזמנים שאין צורך בהם.

חורף בריא לכולם.

@GolanArt

• מנהל מקצועות E p P E

צריכים לחקור את העינין. אם אתה רוצה שזה יהיה "מסכים", זה יהיה דו צדדי, שלא כמו בצבא שזה דרך עינית קטנה וגם
    מתוך תא חשוך (כמו טנק למשל). אם היה חושך בעזרת נשים, זה היה פותר את הבעיה לפחות חלקית, אבל זה לא מה שאתה רוצה... צריכים לחשוב על רעיון..

• יש סוג של חלונות שרואים מבפנים מה שבחוץ אבל מבחוץ לא רואים מה שביפנים..(אני לא יודע באיזה רמה לא רואים את מה שבפנים) אבל אולי שווה גם לבדוק

• מנהל מקצועות E p P E

@bbn אמר במחיצת פריסקופ מאתגרת:

יש סוג של חלונות שרואים מה שבחוץ אבל מבחוץ לא רואים מה שביפנים..(אני לא יודע באיזה רמה לא רואים את מה שבפנים) אבל אולי שווה גם לבדוק

זה משתנה עם התאורה. זה מחייב אור חלש אצל הנשים...

• @קומפיקס-פרסומון-לשעבר
    אם תרצה ולא תמצא משהו ברעיון שהצעתה אולי תנסה גם את הכיון הזה:

@GolanArt
    מה שהצעתי מקודם שאמרתה שזה טלוי בתאורת הנשים כנראה מה שיש בסרטון זה משהו שונה .. שם בכלל מדובר במראה מהצד של הגברים וגם זה מצולם באור יום ..

• מומחה PRO ניהול

תודה לכל העונים,
    קיבלתי אמש הודעה מ@צבי שטייל פה הרבה, עם הרעיון של המראה הזו (החד כיוונית).
    השאלה אם אכן צריך שיהיה עם אור חלש יותר בעזרת נשים.

• @קומפיקס-פרסומון-לשעבר
    בסרטון שמצאתי זה מוצג באור יום...
    ובקושי רואים מה יש בצד השני...
    אולי שווה לך להתקשר אליו בפלאפון שמופיע שם בסרטון ולשאול אותו אולי יש לזה גם רמות או אולי יש אופציה בלי מראות מהצד של הגברים אלה חלון שחור.. אם זה מפריעה לך מראות בבית הכנסת..

• @קומפיקס-פרסומון-לשעבר אצלנו יש את הסגנון של החלונות שרואים רק מבפנים ומבחוץ לא רואים אבל זה לא ברמה גבוהה זה כן מצריך שיהיה חשוך בעזרת נשים אבל זה לא זכוכית זה סוג של פלסטיק קשיח מה שהביאו בסרטון נראה ממש יותר טוב ויתכן שזה יהיה עובד טוב גם באור

• יש את זה בכמה בתי מדרש שאני מכירת, בקושי רואים

• P

בוגשל באולם הטרופי (או שזה היה נקרא האולם הסגול ?! לא ממש זוכר את שמו, ודאי אחד מהם)(אין לי מושג אם הוא קיים היום וגם אם כן אם הוא נשאר בנוי כמו פעם או משופץ) אבל ממה שזכור לי מפעם, שהאולם בעצם זה היה שני אולמות, אחד לגברים ואחד לנשים ובין שני האולמות היה חלונות שהם בעצם מראה לגברים וחלון לנשים. (ככה על פי הזכרון שלי מאז שהייתי שם בפעם האחרונה)
    לא נראה לי שאצל הנשים יותר חשוך, זה הרי אולם שמחות ועושים שם הרבה אור !
    בכל אופן מאצל הגברים לנשים דרך החלונות האלו לא ראו כלום

• משתמש תומך

יהיה יותר זול יותר מכל פיתרון אחר להנמיך את החלונות שם בחצי מ"ר..

• @איצ-וק לא הבנתי למה כוונתך?

התחבר כדי לפרסם תגובה

עיצוב: GolanArt

6

1.9k
משתמשים

3.8k
נושאים

29.7k
פוסטים