חיבור AUX

• משתמש תומך

רציתי לשאול בבקשה את המבינים בסאונד...
    יש לי בוקסה גדולה של פרוטק 500 V
    ושאני מחבר אותה למחשב אני מחבר אותה בעזרת כרטיס קול חיצוני...
    עכשיו עד היום היה לי כרטיס קול ישן וכשהייתי מחבר את הבוקסה לכרטיס קול אז כשהייתי מכניס את ה AUX עד הסוף אז היו שומעים בצורה עמומה ולא טובה
    ורק שאני מוציא אותו מעט החוצה בצורה לא יציבה הוא משמיעה טוב..

אז קניתי לאחרונה כרטיס קול חדש כי חשבתי אולי הכרטיס קול לא טוב..
    ויש את אותה בעיה.. ניסיתי שתי סוגים של כבלים שגם אותם קניתי לא מזמן משתי חניות שונות..
    יש למישהו מושג מה יכולה להיות הבעיה?

תודה רבה ומועדים לשמחה!

• @bbn לענ"ד הבעיה בסוג הכבל.

אתה משתמש ב-PL 3.5 (חיבור של נגן) ל-XLR (מיקרופון)?
    אם כן, אז מה שקורה הוא שאתה מחבר אות סטריאופוני לחיבור מונו מאוזן. יוצר קצרים, ניתוקים ושאר מרעין בישין.
    הפתרון הוא לקנות כבל PL 3.5 (חיבור לנגן) סטריאופוני לשני PL 5.5 (חיבור גדול, כמו "בננה" של אוזניות) מונו, ולחבר כל אחד בנפרד לרמקול, אם יש כזו אפשרות, או לחבר רק צד אחד (וישמעו רק חלק של המוזיקה, אבל זה מה יש).

נ.ב. protech V 500 ???
    בטוח?
    אני לא רואה כזה דגם.

• משתמש תומך

תודה רבה רבה אנסה...

• משתמש תומך

נ.ב. protech V 500 ???
    בטוח?
    @Z-Y-F כן למה לא??

• @bbn
    אני רואה רק דגם A 500.
    אבל לא משנה.
    יש עוד פתרון, לא מקצועי לחלוטין, אבל יכול לעבוד.
    להלחים PL לא מאוזן ל-XLR בצורה שהפינים מס' 1 ומס' 2 מחוברים. אני מזהיר שלמיטב ידיעתי יש מכשירים שזה יכול להרוס.
    נגן MP3 סטנדרטי שתחבר לכבל כזה לא יעבוד בצורה תקינה. לכרטיס קול ורמקול זה נראה לי "בסדר" (בערך)...

אני מעט מהסס לגבי הפתרון הזה, מכיוון שעבר זמן רב מאז שעסקתי בסוגיית חיווט כלשהיא.
    זכור לי שזהו הפתרון למצב. אבל אחרי הכל, אני לא לגמרי בטוח.

• משתמש תומך

@Z-Y-F אמר בחיבור AUX:

אני רואה רק דגם A 500.

כן גם אצלי כתוב 500 A
    אבל מתחת לזה כתוב 400W +100W
    כאילו אני התכונתי לעוצמה שלה לא לדגם..

• תחליף כבל..

• משתמש תומך

@y-e-s זה כבר כבל שני וקניתי משהו חדש...

כנראה כמו שכבר אמרו פה מדובר בבוקסה שהיא מונו והכבל הוא סטיראו..

ניסיתי לחפש אבל טרם מצאתי אני צריך כבל XLR זכר מצד אחד.. זה החיבור היחיד של הבוקסה לכינסת מוזיקה.. ומהצד השני שיהיה AUX אבל מונו לא סטיראו.. מישהו יודע אולי על קיימו של קבל כזה?

• @bbn אמר בחיבור AUX:

@y-e-s זה כבר כבל שני וקניתי משהו חדש...

כנראה כמו שכבר אמרו פה מדובר בבוקסה שהיא מונו והכבל הוא סטיראו..

ניסיתי לחפש אבל טרם מצאתי אני צריך כבל XLR זכר מצד אחד.. זה החיבור היחיד של הבוקסה לכינסת מוזיקה.. ומהצד השני שיהיה AUX אבל מונו לא סטיראו.. מישהו יודע אולי על קיימו של קבל כזה?

למיטב ידיעתי לא קיים כזה כבל לקניה. אתה צריך ליצור לעצמך (או שתזמין אצל אחד שמלחים כבלים).
    יש כאן שתי בעיות:

1. שהיציאה היא לא מאוזנת (TS/PL - מה שאתה קורא לו AUX), והכניסה היא XLR שהוא מאוזן.
      את זה פותרים באמצעות חיבור פינים מס' 1 ו-2 (או אולי 1 ו-3? אני כבר לא בטוח) במחבר ה-XLR.

2. שהיציאה היא סטריאו והכניסה היא מונו.
      הפתרון הוא או לאבד צד אחד, או לחבר את הצדדים - תוך סיכון של פגיעה במכשירים רגישים...

• משתמש תומך

@Z-Y-F תודה על העזרה!

התחבר כדי לפרסם תגובה

עיצוב: GolanArt

11

2.0k
משתמשים

3.9k
נושאים

30.7k
פוסטים