דרושים/ות למשרות הייטק

• דרושים/ות למגוון משרות בתחום הייטק, בחברה גדולה ויציבה:
    Cloud Devops Engineer - כפר סבא
    אנשי/נשות SalesForce - מרכז
    אנשי/נשות API Management - מרכז
    מנתח/ת מערכות BI - ת"א
    DATA ANALYST - ת"א
    בודק/ת תוכנה - מרכז
    איש/ת אבטחת מידע - ירושלים
    DBA - מרכז
    מפתח/ת Web - מרכז
    איש/ת סיסטם
    תוכניתן/ית COBOL/MF - מרכז
    תוכניתן/ית PL/SQL - מרכז
    מנתח/ת מערכות - מרכז

עריכת מנהל: פרסום מחייב אישור!

• בעלי עסקים, מתי תבינו שלגנוב פרסום זה לא מכבד אתכם??
    כמה פעמים יוסבר כאן שהפורום אינו פלטפורמה חינמית לפרסום
    ומי שרוצה מוזמן לתרום כמה גרושים ולקבל את מבוקשו בצורה מכובדת??

• לא הבנתי מה הכוונה לגנוב פרסום. ולמה השארתם את רשימת המשרות.
    זה מדור דרושים, ואחת או יותר מהמשרות האלה יכולות לשנות לטובה חיים של אי מי מהפורום.
    אם אינכם רוצים לפרסם משרות, אז למה אתם מתחזקים פורום דרושים?

• זו זכותכם הלגיטימית לדרוש תשלום עבור משרות דרושים, יש הרבה אתרי דרושים בתשלום. אבל לא כתבתם בשום מקום שהפרסום עולה כסף.

• פשוט מאד. כל מי שזקוק לעובד או פרילנסר לשתף איתו פעולה יכול לפרסם פה. במקרה שלך מדובר
    בקידום העסק שלך או של המעסיקים שלך של השמת עובדים, הבדל שמיים וארץ...
    להקים, לתחזק, לנהל, לעצב, לקדם פורום כזה עולה מאות אלפי שקלים, לגיטימי לפחות
    לתרום כמה שקלים כדי להשתמש בו ככלי קידום, ובאמת שסכומי התרומות נכון לעכשיו
    ממש מזעריות עד בלתי משמעותיות...

• הבנתי.
    הדבר האחרון שאני עובד בו זה השמה. החברה בה אני עובד (לא חברת השמה אלא חברת הייטק) מחפשת עובדים, ואני עוזר לה (עם תגמול לפי תוצאה) למצוא.
    מצד אחד יש בי קול שאומר "נו, תן כמה שקלים, גם אולי יצא לך מזה משהו, וגם אם לא אז לפחות פרנסת יהודי". אבל אז אני בודק את פעילות הפורום ורואה שביממה האחרונה יש 10 אשכולות פעילים, כולל זה. ואני שואל את עצמי על מה אני משלם, ומה הסיכוי שייכנס לכאן יהודי או יהודיה שבכלל תעניין אותם אחת המשרות.
    במשך כמה חודשים לא יכולתי בכלל להיכנס לפורום כיון שחסמה אותי הודעה על כך שאני חייב לצפות בפרסומות כדי להיכנס.
    ועכשיו כותבים לי "בעלי עסקים, מתי תבינו שלגנוב פרסום זה לא מכבד אתכם??"
    לטובת פורום זה, אני מקווה שההנהלה תשנה את הגישה ואז הוא יוכל לגדול ולפרוח.

• אתה צודק. בוא אני אסביר לך מה הסיבה.
    ראשית, יש כאן קבוצות סגורות, אתה לא רואה את הפעילות שלהן.
    שנית, בפורם הזה אסור לדבר שטויות, זה פורום אולטרה מקצועי, ואין כאן מקום לפטפטת.
    היוצא מזה הוא שרוב הנכנסים לפורום הם אנשים שבאים לדלות חומר, ולפני שאתה קובע קביעות,
    אני אספר לך שיש בממוצע 200 יוניקים ליום, ו2700 יוניקים לחודש. מודעה קטנה בצד מתחילה
    בתרומה של 70 ש"ח לחודש, ואם זה לא פייר אינף, אז ספר לי מה כן...

ואדרבה, תרגיש נוח לבקר באתר, ולבקר את האתר, רק שביקורות צריכות להעשות כאן 5aa50044-d1fc-4683-bd18-522b68ccf0bb-image.png ולא בפומבי, ואני מבטיח לך, מנהלי האתר קשובים לכל ביקורת, אם כי מי שעדיין לא הפנים, הפורום הזה מ ק צ ו ע י , מה שאומר שיש לו פחות פופלוריות בהרבה מפורמים ששם מותר לכתוב מה שרוצים, ומי שרוצה להעביר את הזמן בא לקרוא...

(דרך אגב, כעת בחופש הפעילות ירדה דרמטית, זה מפני שכמעט כל מי שמסתובב כאן הוא מקצועי, וכרגע הוא מסתמא על החוף).

• מנהל מקצועות E P E p P P

@חגי אמר בדרושים/ות למשרות הייטק:

כמה חודשים לא יכולתי בכלל להיכנס לפורום כיון שחסמה אותי הודעה על כך שאני חייב לצפות בפרסומות

@חגי היקר, אם צפיה בפרסומות תהיה חסומה לך, אז מה יהיה התגמול של המפרסמים
    על המעט כסף שהם תורמים כדי להחזיק את ההרבה פורום הזה שאתה וחבריך נהנים ממנו?
    במילים אחרות, למה אתה חושב שהפורום הזה אסור לו להתקיים כלכלית והוא אמור להיות
    רק בית תמחוי למידע? ואתה יודע מה, גם אם הוא רק גמ"ח של מתנדבים צדיקים, צריכים
    להחזיק גמ"ח כזה? ובכלל, מה כ"כ מציק בפרסומות העדינות כאן? או שמא הן לא?

תחשוב קצת לפני שאתה עונה.... 🙂

בהצלחה!

התחבר כדי לפרסם תגובה

5

1.5k
משתמשים

3.2k
נושאים

24.4k
פוסטים

עיצוב: GolanArt