שיבוש צבע הרקע בוורדפרס

• מנהל מקצועות E P E p P P

@YK-תקשורת אמר בשיבוש צבע הרקע בוורדפרס:

מערכות לחנות שהיא גם חינמית? כי ב123 אם אתה רוצה לשלב דף סליקה זה כבר בתשלום, [חוץ ממה שזה צריך להיות דווקא דרך חברת סליקה שעובדת איתם], אני באופן אישי מצאתי דרך לעקוף את הבעיה הזאת השאלה אם בויקס הבעיה לא קיימת במקור?

לא יודע. אין לי ניסיון, אבל בגדול, כל המערכות האלו נותנות לך שירות עם החסרה של משהו קריטי
    כדי שתעשה תנועת ארנק מתי שהוא...

• ממש ככה, ואז הם לוקחים לך גם ריבית על מה שלא שילמת בהתחלה, והאתר שלך תקוע אצלם, אתה מתחרט על הרגע שהתחלת איתם.

לגיטימי.

• @GolanArt לגיטימי באופן חלקי, כלומר אם מסבירים לך ברור, מה חינם ומה לא, ולא אם תוקעים לך מקל בגלגל בסוף הדרך, ומסתירים את זה ממך במכוון בהתחלה, ויוצרים מצג של חינם, כדי שתיפול ברשת.

@GolanArt לגיטימי באופן חלקי, כלומר אם מסבירים לך ברור, מה חינם ומה לא, ולא אם תוקעים לך מקל בגלגל בסוף הדרך, ומסתירים את זה ממך במכוון בהתחלה, ויוצרים מצג של חינם, כדי שתיפול ברשת.

לדעתי כל בר דעת צריך להבין שעומדת מאחורה חתיכת חברה, שהשקיע טונות של כסף, ומתי שהוא יגיע
    העת לשלם... זה הרי לא קוד פתוח...

• @YK-תקשורת מה שברור לכל מי שלא נולד אתמול שאין כזה דבר חינם, כל מערכת בפרט גדולה עולה לתפעל אותה, ואין נדיב נעלם שממן אותה, בסופו של דבר רוצים להרויח ממך כסף באיזשהו שלב, וזה לגטימי וראוי, כשעושים את זה בצורה שקופה וברורה.
    מה שכן אתה כבן אדם צריך לבחון איפה יקחו ממך כסף, והאם אתה מוכן לזה, אם תחליט שאתה לא מוכן, אל תיכנס לחינם מלכתחילה.
    ואני רואה ש@GolanArt כבר לקח לי את המילים מהפה תוכ"ד שאני כותב [רק שהוא כתב את זה בשפת הקוד של מתכנתים😀 ]

• En P P

@GolanArt אמר בשיבוש צבע הרקע בוורדפרס:

מי שבאמת מאמין בעסק שלו, ויש לו עסק שבאמת עובד, צריך לפנות
    לבעל מקצוע ולהפרד מסכומים... אבל מי שבקושי סוגר את החודש,

מסכים אם כל מילה
    ורק רוצה להוסיף, שאני כמי שכן מאמין בעסק שלי,
    עדיין לא לקחתי מישהו שיעצב לי אתר כי אני אני בספק אם לקוחות (מניבים) באמת מגיעים משם,
    בכל אופן בתחום שלי.....

לכן כרגע האתר שלי הוא בבחינת ניסוי

• @אדרת אמר בשיבוש צבע הרקע בוורדפרס:

@GolanArt אמר בשיבוש צבע הרקע בוורדפרס:

מי שבאמת מאמין בעסק שלו, ויש לו עסק שבאמת עובד, צריך לפנות
    לבעל מקצוע ולהפרד מסכומים... אבל מי שבקושי סוגר את החודש,

מסכים אם כל מילה
    ורק רוצה להוסיף, שאני כמי שכן מאמין בעסק שלי,
    עדיין לא לקחתי מישהו שיעצב לי אתר כי אני אני בספק אם לקוחות (מניבים) באמת מגיעים משם,
    בכל אופן בתחום שלי.....

לכן כרגע האתר שלי הוא בבחינת ניסוי

הוא מה שכתבתי לעיל דהיינו, זה לא תלוי במאמין בעסק אלא במשוכנע שהחלק של האתר בעסק, יניב סכום ששוה השקעה כזאת.

אבן לא התבטאתי נכון, התכוונתי למי שמאמין בעסק טוב שכבר יש לו והוא עובד טוב.
    וחשוב לדעת, אתר אינטרנט זה מחט בערימת שחת, זה אומר שאם לא מקדמים אותו או
    שהוא לא משדר מקצועיות, אז חוץ מלהיות סוג של תיק עבודות שאתם שולחים אליו
    אנשים, או אולי קטלוג, הוא בעצם כלום.
    אז ככל שהעסק יותר רציני, או מאמין שהוא הולך לפרוץ את השוק הישראלי (הלא קל),
    אז שווה לו לקחת את הסיכון המסויים ולהרים משהו מקצועי ע"י אדם מקצועי. מאידך
    עסקים קטנים התחלתיים, אפשר בהחלט להתחיל עם מערכות מוכנות.

• p

אני לקחתי את זה רק להרצה, ע"מ שכשאני יראה שזה הולך, אני יבנה אתר נורמלי בתשלום, אני מהאנשים שמאמינים ששוה לשלם על משהוא מקצועי, ובחינם שוה בחינם, מצד שני אני דוגל שלא להשקיע כסף ובודאי לא הרבה כסף בדבר שעדיין לא הוכיח את עצמו, ולכן לקחתי את זה להרצה עדיין התאכזבתי למרות שלא היה לי הרבה ציפיות ממשהו שהוא חינמי [הם כן הצליחו לשכנע אותי שגם כשאני יעשה בתשלום זה לא יהיה אצלם ], ואילולי כבר השקעתי שעות רבות בהקמת האתר, אפי' להרצה לא הייתי מקים שם, אלא משקיע יותר זמן ללמוד את וורדפרס משלם כמה שקלים על דומיין ואיחסון וכו'

זה חלק מהטעות,
    אנשים אומרים ננסה אם זה יהיה יעיל ויעבוד נלך לעשות משהו מקצועי,
    ואז הם אומרים אוי לא ראיתי שזה מי יודע מה יעיל... ומגיעים להחלטה,
    בעסק שלי אתר לא רלוונטי, או רלוונטי במינימום ולא שווה להשקיע,
    וזה טעות,
    כי אתר שלא מאופין נכון ולא חוויתי ולא מקצועי מאליו יהיה פחות יעיל...
    אז לאמר שזה לניסוי- זה קצת מגוכך כי קרוב לוודאי שהתשובה תהיה לא יעיל, ולכן יחליטו לא להמשיך,

והגב בין וויקס לבין 123 סייט יש המון רווח,
    מי שרוצה להתחיל בקטנה והולך לוויקס, זה אופציה ,
    ל123 זה אפילו זה,
    בחלק מהמחשבים זה מוצג משובש לחלוטין,

התחבר כדי לפרסם תגובה

10

1.2k
משתמשים

2.7k
נושאים

20.9k
פוסטים