שאלות על קונסולה xbox

• אני מתלבט אם לקנות לבנים הגדולים שלי קונסולת משחקים של xbox שהם נורא מבקשים כבר הרבה זמן, ויש לי כמה שאלות שאולי מישהו פה יכול לענות עליהן:

1. קודם כול, קראתי פה https://www.poenta.co.il/2019/05/09/consoles-gifts/ שהקונסולה מתחברת לאינטרנט ואז הילדים יכולים לדבר עם אנשים ככה, וזה לא מוצא חן בעיניי - אתם יודעים אם אפשר לשחק בלי להתחבר לאינטרנט או שזה חובה כדי שהמשחק יעבוד? אפשר אולי לכבות רק מאפיינים מסוימים שקשורים לגלישה?
    2. לגבי המשחקים - מישהו יודע אם יש בכלל משחקים שמתאימים לנו? זאת אומרת, בלי אלימות ושאר בעיות כאלה? יש אולי המלצות ספציפיות? משהו חינוכי אולי?
    3. כמה אמור לעלות לי הדגם הכי חדש? אפשר גם לקנות דגם פחות חדש בזול יותר? זה כדאי בכלל או שזה יכול לעשות בעיות מבחינת העדכונים וכאלה?

• מומחה PRO 5 p P

@שימי-בר אמר בשאלות על קונסולה xbox:

מישהו יודע אם יש בכלל משחקים שמתאימים לנו?

אתם צריכים קודם כל להציג את עצמכם בכדי שנדע להמליץ מה מתאים לכם...
    בקהילה שאני נמצא בו, לא מתאים בכלל מציאות מכשיר כזה בבית...

אולי המלצות ספציפיות? משהו חינוכי אולי?

אתה מוזמן לחלוק, אבל אני סבור שההפסד החינוכי של המכשיר תמיד תכריע את ה"רווח החינוכי" של "משחקים חינוכיים".

(סליחה על התשובה המאכזבת... אני מרשה לעצמי מכיון שבכל זאת מדובר בפורום חרדי)

• המאגר P

1. קודם כול, קראתי פה https://www.poenta.co.il/2019/05/09/consoles-gifts/ שהקונסולה מתחברת לאינטרנט ואז הילדים יכולים לדבר עם אנשים ככה, וזה לא מוצא חן בעיניי - אתם יודעים אם אפשר לשחק בלי להתחבר לאינטרנט או שזה חובה כדי שהמשחק יעבוד? אפשר אולי לכבות רק מאפיינים מסוימים שקשורים לגלישה?

יש אפשרות לשחק חלק מהמשחקים בלי חיבור לאינטרנט.

1. לגבי המשחקים - מישהו יודע אם יש בכלל משחקים שמתאימים לנו? זאת אומרת, בלי אלימות ושאר בעיות כאלה? יש אולי המלצות ספציפיות? משהו חינוכי אולי?

יש משחקים בלי אלימות אבל לא יודעת בדיוק מה וכמה.

אבל לדעתי אם הילדים ביקשו אקס-בוקס אז כנראה שלחברים שלהם יש, והם שומעים מהם כל היום על המשחקים ורוצים לשחק איתם.
    לפי מה שידוע לי רוב הילדים שיש להם אקס-בוקס משחקים כל היום בפורטנייט שזה אחד המשחקים שהכי מפתים את הילדים לשחק, אבל זה אחד המשחקים הכי הרסניים שיכולים להיות.
    אם אתם מתכוונים לא לחבר את זה לאינטרנט ולא לתת להם לשחק במשחקים עם אלימות, כדאי שתבדקו אם הילדים לפני זה אם הם עדיין רוצים את זה,
    כי נראה לי שבלי פורטנייט, מבחינתם זה לא יהיה שווה.
    המלצה שלי, לא משנה מה קורה אל תתפתו לתת לילדים שלכם לשחק בפורטנייט (גם אם "אני משחק רק מול החברים לא מול אנשים זרים" "רק פעם אחת" וכו')
    אני רואה כל יום אצל התלמידים שלי את התוצאות של הפורטנייט, הילדים איבדו את הילדות שלהם!

התחבר כדי לפרסם תגובה

5

1.5k
משתמשים

3.2k
נושאים

24.4k
פוסטים

עיצוב: GolanArt