הגדרות הפרוקסי מסרבות להשתנות...

• p P ניהול

שלום לחברי הפורום הנכבדים.

ישנה תופעה מסויימת ששמתי לב אליה מאוחר מידי. התקנתי בכמה מחשבים אופיס עם פריצה של תוכנת KMSPico הידועה, הפורצת את כל מוצרי מייקרוסופט להנאתה.

כבר שנים שאני משתמש בפריצה הנ"ל ולא הייתה בעיה אף פעם, רק שכנראה מה שקרה שיום אחד רציתי לשדרג את הפריצה (בשביל גירסאות אופיס מתקדמות יותר), אז הורדתי את הגירסא היותר מעודכנת מהאתר שלהם.
    לאחר שהשתמשתי בה בכמה מחשבים, התברר שהפריצה הנ"ל מכילה וירוס שמשנה את הגדרות הפרוקסי הידני, דבר שתוקע את האינטרנט לעיתים קרובות ומזומנות. כשמנסים לשנות את ההגדרות זה לא הולך בשום צורה שהיא.

[במאמר המוסגר, אחרי שקלטתי את הבעיה, קלטתי שישנם לא פחות משלושה אתרים הנושאים את השם KMSPico, וניתן להוריד מהם את הפריצה. ההנחה היא שאחד או שניים מהם הם גירסא מוורסת של הפריצה...]

מה עושים עם הפרוקסי? @טכנאות-מחשבים-ורשתות-PRO הבו עצה!

• מומחה PRO p P ניהול

@ניסים-פנירי אמר בהגדרות הפרוקסי מסרבות להשתנות...:

שמשנה את הגדרות הפרוקסי הידני, דבר שתוקע את האינטרנט לעיתים קרובות ומזומנות

לא כל כך הבנתי, למה זה תוקע את האינטרנט רק לעיתים קרובות ומזומנות?
    מה הם הגדרות הפרוקסי כרגע?

וכמו שלמדת על בשרך עכשיו, תוכנות - להוריד רק מאתרים מהימנים וק"ו כאשר מדובר בפריצות.

• p P ניהול

אכן למדתי.

הגדרות הפרוקסי הפכו להיות תמיד על מצב 'השתמש בשרת proxy' כאשר הכתובת היא משהו בסגנון 1.0.0.127 או משהו כזה (אם זה קריטי, אני אבדוק בדיוק במחשב השני ואכתוב).

• מומחה PRO p P ניהול

@ניסים-פנירי חשבתי שעד עכשיו היה מגיע מישהו שמכיר את התופעה.
    אני לא מכיר את הוירוס הספציפי הזאת לכן לא המשכתי אתך.
    אם עדיין לא הסתדרת, אכתוב את האופציות שיש לפניך.

1. בד"כ, אחרי זיהום, טוענים מומחי האבטחה (וכל הפראנוידים למיניהם), שא"א להיות בטוח אף פעם שניקית את זה בלי לפרמט את המחשב ולהתקין מחדש, וכולי האי ואולי.
      זה במקרה של מחשב בעל ערך רב שחייב אבטחה גבוהה
      אם אתה לא כל כך פארנויד, (זה סביר, גם אני לא הייתי הולך עד כדי כך), אז -
    2. תוכל להריץ סריקה של malwarebytes ולקוות שהוא ימצא את הזיהום ויצליח לנקות.
      אם גם זה לא עוזר -
    3. תוכל למסור את המחשב לטכנאי מקצועי שיעשה את העבודה.
    4. אני יכול לנסות לנחש דרכים למצוא את הזיהום ולנקות אותו ידני.

עדכן אותי אם אתה בוחר באופציה 4...

• p P ניהול

אני יודע לפרמט מחשבים לבד, אבל מזה בדיוק רציתי להימנע.
    אבל סעיף 2 עזר לי ב"ה. תבורך מפי עליון!!

• @ניסים-פנירי תודה על העדכון, ודרך אגב, זה דבר ידוע שישנם אנשים בלתי רצויים שלוקחים את ה-KMSPico המקורי ומוסיפים לזה כל מיני מטעמים ומשווקים את זה הלאה. כך שצריכים להוריד את זה רק מהמתכנת עצמו.

• p P ניהול

@אלישי אתה יודע מי הוא המשווק המקורי??? כי בחיפוש גוגל מופיעים שלושה אתרים די דומים...

התחבר כדי לפרסם תגובה

עיצוב: GolanArt

6

2.0k
משתמשים

3.9k
נושאים

30.6k
פוסטים