עזרה דחופה באקסל

• P P

יש לי קובץ אקסל של שמות, כתובות טלפונים וכו'
    עשו בו שינויים ועדכנו אותו לקובץ חדש נוסף
    אני צריכה לדעת מה השינויים שעשו (זה קובץ עם מאות שמות ואין לי מושג מה השינויים , עבדתי כבר על הקובץ הראשון)

יש אפשרות לדעת מה הם השינויים שעשו בקובץ?

אודה מאד על כל עזרה בעניין!!!

• P P

לאף אחד אין תשובה?

• השוואת גליונות – הדור הבא
    למזלנו, בשנת 2013 הכל השתנה, עם צאת חבילת Office 2013. אפשרות המעקב אחר שינויים ב-Excel קיימת בדיוק כמו בעבר, אבל עכשיו יש לכם גם אפשרות לבצע השוואה נוחה יותר, כמו ב-Word: השוואה ויזואלית, ללא צורך בהגדרת מעקב מראש. כלי ההשוואה אינו חלק מובנה מ-Excel; תמצאו אותו בתפריט התחל, בשם Spreadsheet Compare 2013.
    5323d3a8-8672-4fd6-930d-c40f697691a4-image.png

לפני שאתם מפעילים אותו, קחו נשימה עמוקה: הוא כל-כך מקיף ויסודי עד שהוא נראה יותר כמו תא טייס מאשר תוכנה לבני תמותה. כמו כן, אם אתם רגילים לתפריטים בעברית בתוכנות Office שלכם, תבחינו די מהר בעובדה שכלי השוואת הגליונות עדיין לא עבר גיור – הכל מופיע באנגלית צחה. לחצו על Compare Files למעלה משמאל ובחרו בשני מסמכי Excel. הנה, לדוגמה, דו"ח שעות ראשוני, כולל סכום השעות:

bfb57d9b-2378-41f3-9eec-070534728fc9-image.png

ולצדו דיווח מעודכן, הכולל הדגשת הכותרת, הוספת כותרות לעמודות, שינוי מבנה התאריך, עדכון אחת השורות והוספת שורה חדשה:

aa365387-f131-4b2a-90d2-48227e8351a1-image.png

תוצאת ההשוואה (זוכרים לא להיכנס לפאניקה?) היא:
    0c40f58e-68b6-4b7c-8799-b89841ca1761-image.png

אם ננשום עמוק, נגלה שתא הטייס לא מסובך כל-כך: בחלקו העליון של המסך מוצגים שני הגליונות זה לצד זה, כשההבדלים ביניהם מסומנים בצבעים שונים. בחלק התחתון משמאל מופיע המקרא: תאים המכילים ערכים מוקלדים שונים צבועים בירוק (לדוגמה, תאים A1 ו-B7). שינויים בנוסחאות מסומנים בסגול (סכום השעות), ותאים בהם שונה העיצוב בלבד מסומנים בירוק כהה (התאריכים בעמודה A).

פירוט נוסף מצפה לנו באמצע החלק התחתון של המסך: עבור כל תא שונה, נקבל את מיקומו, את תוכנו בכל אחת מהגרסאות, את סוג השינוי (לדוגמה: תוכן התא שונה/נוסף/עוצב מחדש) ופרטים נוספים. אם לא די לכם בכך, תוכלו לעבור לפינה הימנית, בה ימתין לכם גרף המציג את סוגי השינויים (אצלנו בדוגמה ניתן לראות שעיצובי תאים לוקחים, ובגדול).

אני בטוח שמשתמשי Excel "כבדים" רבים ממלמלים ברגע זה ממש תודה חרישית לאנשי הפיתוח במיקרוסופט על הנס הקטן (נראה אתכם בודקים שינוי במסמך בן מספר עמודים ומאות אלפי תאים – זוהי מנת חוקם של משתמשים רבים!).

מקור

• P P

יישר כח גדול!!!
    עזרתם לי מאד!!!

התחבר כדי לפרסם תגובה

1

1.5k
משתמשים

3.2k
נושאים

24.4k
פוסטים