מצלמה מומלצת?

• לילדה בת 12 מה מומלץ לגיל כזה [ושיהיה רלוונטי בשבילה גם עוד 3-4 שנים]
    תקציב 1000-1200

• 5

• P 5

1. המלצה ראשונה: https://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=914894
      מצלמה של פנסוניק ברמה גבוהה + עדשת לייקה + פוקוס מטורף של 49 נקודות מיקוד + זום X30 + ווידיאו מהדור הבא. חסרוןף מסך לא מתכוונן, ומהירות תריס לא בדשמים (לא נורא).

2. אם אתם נעולים על קנון - אז זו ההמלצה השניה : https://www.zap.co.il/compmodels.aspx?modelid=918020.

3. אם אפשר להשקיע טיפה יותר [סביבות 1,500 ש"ח] - https://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=909111
      כאן יש חיישן יותר משמעותי שלב 1 אינצ' + מפתח צמצם יותר משמעותי (חשוב לצילום בתנאי תאורה לא מוצלחים), אבל הזום קטן.

• המאגר מנהלים 5 p P

@עברי-אנכי לא נעים לחלוק על גדולים (בטח לא על אלו שעזרו לי לבחור מסרטה...), אבל:

חיפשתי מצלמה בסדר גודל דומה לשאלה, ובעקבות המלצתך באשכול אחר, רכשתי את הפנסוניק הראשונה שהבאת. היא הגיע אחרי יומיים, הטענתי את הבטריה ויצאתי לשטח לבדוק את הסחורה. במסך של המצלמה זה היה נראה סבבה, אבל כשהגעתי הביתה ופתחתי במחשב חשכו עיני פשוטו כמשמעו!! התמונות יצאו מגורענות, חסרות צבע, חסרות ברק, וחסרות חן בעליל. שלא לדבר על הפוקוס שלא התפקס כמעט בשום תמונה שצילמתי.

עכשיו, אני מצלם (את הילדים המתוקים שלי...) כבר כמה שנים טובות, ואני לא כזה בור ועם הארץ בצילום סביר, אבל את התמונות ההם התביישתי להראות לאנשים.

סוף דבר, הועילו בטובם בחנות לקחת את המצלמה חזרה (שלחתי אותה יום למחרת), ואנכי שידרגתי למצלמה ברף אחר לגמרי (Canon PowerShot G7 X MARK II), התמונות אגב חבלזיו"ת.

למעשה עד היום לא הבנתי את הסיבה, כי על הנייר הנתונים של הפנסוניק משהו משהו, אבל התוצאות מדברות בעד עצמן. אם פותח האשכול יתעקש אשלח לו כמה תמונות לדוגמא באישי.

אז יסלחו לי כולם - אין כמו קנון נקודה. לפחות במצלמות שעברו אצלי..

• @עברי-אנכי @ניסים-פנירי תודה לשניכם
    גם אני חשבתי על הכיוון של ה SX720 רק רציתי לוודאות שאכן אין משהו נוסף.

נ.ב. תודה גם ל @מורשת-מרן על הקריאה ל @עברי-אנכי.

• P 5

@ניסים-פנירי
    החיסרון של הפנסוניק - חיישן קטן, ומפתח מצמם קטן במקסימום f3.6.
    המשמעות מבחינת התמונות והצלם: בתנאי תאורה לא טובים (ערב, יום מעונן ממש, צל באזור חשוך מידי, ולילה על כולנה)= בדיוק הבעיות שהזכרת.
    ל-G7 שלך יש חיישן גדול יותר מפי 2, וגם מפתח צמצם גדול פי2, לכן גם בתנאי תאורה גרועים, היא יכולה לעזור להוציא תמונות טובות.
    בדיוק לכן המלצתי לו על ה-G9 שגם לה יש את החיישן הגדול והמפתח צמצם הרחב. אמנם היא דגם פחות מתקדם מהG7, אבל יש ביניהן גם הפרש של 800+ ש"ח.
    בכ"מ הוא ביקש מצלמה זולה בחצי ממה שיש לך, ובטווח מחיר שהוא העלה + התאמה לילדה שלא תסתבך עם 'כל מיני', וההרגשה לתת לילדה מצלמה שעולה בסביבות 2,300 ש"ח = זו לדעתי ההמלצות הטובות ביותר.

• P 5

@ניסים-פנירי אמר במצלמה מומלצת?:

@עברי-אנכי לא נעים לחלוק על גדולים (בטח לא על אלו שעזרו לי לבחור מסרטה...)

מקווה שאתה נהנה ממנה..

אז יסלחו לי כולם - אין כמו קנון נקודה. לפחות במצלמות שעברו אצלי..

גם אני חשבתי ככה בתחילת דרכי בעולם הצילום. אבל, זה כנראה לא ממש ככה.. אם כי אני מכבד את ה'קנוניסטים' (גם אני א' ממכם..😏 ), שקשה להם להיפרד מהצבעים של קנון.

• המאגר מנהלים 5 p P

@עברי-אנכי סליחה ששכחתי לציין, המסרטה פצצה!!! והיא דווקא של פנסוניק 😉

בקשר לנידון האשכול, לא המלצתי לקנות מצלמה ב 2300, רק זאת אמרתי שהפנסוניק ההיא די מזעזעת.

בלי שום קשר שכחתי לציין, שאת הקנון (הדגם השני שהמלצת) הזו קניתי לשני קרובי משפחה שלא יודעים לצלם מי יודע מה, ובכל אופן התמונות יוצאות להם די בסדר.

ובקשר לתמונות שצילמתי בפנסוניק - דווקא זה היה באור יום, ועם כל זאת לא יצא משהו בכלל.

התחבר כדי לפרסם תגובה

4

1.5k
משתמשים

3.2k
נושאים

24.5k
פוסטים

עיצוב: GolanArt