רעיון לפרויקט גמר

• שלום, אני צריכה בבקשה רעיון מבריק לפרויקט גמר בתכנות. משהו חכם שעדיין אין!!
    אשמח לקבל מכם הצעות. תודה

• מנהל מקצועות E p P E

@נעה אמר ברעיון לפרויקט גמר:

שלום, אני צריכה בבקשה רעיון מבריק לפרויקט גמר בתכנות. משהו חכם שעדיין אין!!

קודם כל ברוכים הבאים לפורום.
    אולי תעלי לפה רעיונות טובים שכבר קיבלת (בפרוג) כדי שאנשים לא ישכפלו סתם...

• @נעה לדעתי עדיף להתמקד ברעיון ישים ונחמד מאשר בדבר של הדור הבא.
    בדרך כלל מה שמשכנע זה הביצוע ולא הרעיון המטורף הבא.

גם מומלץ שתכתבי באיזה שפה את מתכננת. כי לפעמים זה משנה את התשובות.

• P P

לא יודעת אם יתאים לך, אבל זה משהו שאני חושבת עליו כבר הרבה זמן -

שתהיה תוכנה/תוסף שנדבקת לאתר או תוכנה או אפילו על שולחן עבודה ועם כפתור קטן מפעילים/מכבים, ויהיה אפשר לראות בה את כל ההסטוריה של התוכנה (אם על שולחן העבודה, אז כל פעולה שנעשתה במחשב בזמן שזה היה מופעל), ועם אפשרות לטיימר שיצלצל או יקפיץ התראה בזמן שנבחר, כמה זמן זה היה פתוח וכו'.
    לדוגמא בוורד ואולי עוד תוכנות אפשר לבדוק כמה זמן המסמך היה פתוח, אבל זה לא עוזר כי זה מחשב את כל הזמן שזה היה פתוח, גם סתם כך בלי שנגעו בזה ואם אני רוצה לבדוק כמה זמן אני עובדת על פרויקט מסוים אני צריכה לסגור את המסמך כל פעם שאז שווה לי כבר לרשום לבד שלא אצטרך לפתוח כל פעם.
    תכלס הטיימר שיש בווינדוס 10 די מזכיר את זה, אבל משום מה הוא מאד לא נח לשימוש במיוחד בגלל שצריך לפתוח את זה בנפרד. וגם חסר את כל הקטע של רישום כל הפעולות שנעשות בזמן הזה.

• p P ניהול

לא רוצה להסיט את האשכול, אבל בשביל זה יש אתר שנקרא https://toggl.com, עם אופציה להורדת תוכנה למחשב, ושם יש (כמעט) את כל מה שביקשתם...

• P P

@ניסים-פנירי
    אכן שמעתי על זה, וכבר הורדתי אותו למחשב, אבל עד עכשיו לא בא לשימוש בגלל שלא היה לי הפנאי ללמוד את זה.
    אשמח אם מישהו יוכל לתת לי הסבר מקוצר (ועדיף בעברית...)
    האם יש אפשרות להתראות בתוכנה הזו?
    מה שהכי חסר לי בכל התוכנות האלה זה חוסר הנגישות. אני מחפשת משהו שמובנה בתוכנה כמו שיש בוורד כפתור ל'מברשת עיצוב' שיהיה טיימר, ולא שאצטרך לחפש על שולחן העבודה את התוכנה במיוחד. (כי אז אני לא זוכרת להפעיל) ומה שהכי דחוף זה שתהיה אפשרות להפעלה אוטומטית על מסמך מסוים

• מנהל מקצועות E p P E

תפתחו בשמחה אשכול לזה...

• p P ניהול

אני אשתדל לפנות זמן ולכתוב אסבר קצר לתוכנה הזו (בעברית...), היא גם מספקת התראות במידה ושכחתם להפעיל אותה או במידה והפעלתם אותה לפני הרבה הרבה זמן

רק אמור נא לי מיסטר מאסטר @GolanArt היכן בדיוק לפתוח את האשכול במידה וייפתח?? עדיין לא קלטתי את ההיררכיה כאן על בוריה.

• מנהל מקצועות E p P E

@ניסים-פנירי אמר ברעיון לפרויקט גמר:

אני אשתדל לפנות זמן ולכתוב אסבר קצר לתוכנה הזו (בעברית...), היא גם מספקת התראות במידה ושכחתם להפעיל אותה או במידה והפעלתם אותה לפני הרבה הרבה זמן

רק אמור נא לי מיסטר מאסטר @GolanArt היכן בדיוק לפתוח את האשכול במידה וייפתח?? עדיין לא קלטתי את ההיררכיה כאן על בוריה.

מחשבים וטכנולוגיה > תוכנה.

• p P ניהול

ומכאן חזרה לנושא לשמו נתכנסנו:

@נעה אמר ברעיון לפרויקט גמר:

• @נעה אמר ברעיון לפרויקט גמר:

אמנם מאז פתיחת השאלה לא יצרת שוב קשר... אבל בכל אופן...

יש משהו שלי באופן אישי חסר ואולי הוא ישים מבחינת הטכנולוגיה שאת מתעדת לפתח איתה ואולי ימצא חן בעינייך.
    אדגיש שאני בכלל לא יודע האם זה דבר שניתן טכנולוגית לפתח אבל אני יודע שיש דברים דומים לכך בעיקר בתוספים.

בקיצור: התראה על ירידת מחיר.
    יצא לי כבר כמה פעמים להיכנס 3 פעמים ביום במשך חודשים לאתרים כדי לבדוק האם המבצע שאני מחכה לו כבר הגיע [בסוף התייאשתי...]
    אם היה אפשרות ליצור עוזר וירטואלי שבודק על בסיס שעתי יומי וכדו' האם המחיר ירד ואיזו רמה של ירידה ויתריע למייל [או הכי טוב לטלפון כי יש פעמים שהמבצע הוא לכמה שעות בודדות או עד גמר המלאי] זה יהיה מצויין.
    נדרש גם שיצליח להבין מבצעים ולא רק מחירים [כמו התוספים הקיימים] כלומר, שיבין שיש מבצע של 3 במאה ולא רק יבדוק האם המוצר עצמו ירד במחיר.

הובנתי? יעיל? ישים? מעניין?

התחבר כדי לפרסם תגובה

עיצוב: GolanArt

3

2.1k
משתמשים

4.0k
נושאים

31.2k
פוסטים