ארון דלתות הזזה - מומלץ?

• מה אתם יודעים על ארון דלתות הזזה לחדר הורים?

מכיון שאני שומע תשובות סותרות עד כדי קיצוניות, אשמח אם תשתפו אותי אם בידע מקצועי ואם בידע על סמך שימוש אישי.

ישנם המזהירים אותי להתרחק מהדבר הזה כמו מאש, וישנם להיפך מרוצים מאוד.
    כמובן שהאמת נמצאת כמו בכל דבר, באופן יחסי לתשלום.

אשמח לתגובות בענין [לארון שלא בתוך נישה] הכוללות פרטים שיתנו לי אינדיקציה, מחיר | נגר פרטי או סתם חנות | גודל של כל הארון | גודל של כל דלת [אני רוצה שכל דלת תהיה רוחב מטר] וכו' וכו', ולא סתם תשובה כמו "יש לי 4 שנים ומאוד מרוצה" "לאחותי יש ומאוד מרוצה" לדודה שלי יש ומאוד לא מרוצה".

תודה מראש

• מומחה P 3

מהחוויה שלי עם ארון הזזה הגעתי למסקנה שעדיף ארון רגיל אלא אם אין מקום לדלתות והן מפריעות בחדר.
    בארון הזזה אין את האפשרות לפתוח כמה ארונות במקביל ואם לא מתארגנים מראש מה צריך מכל ארון זה אפילו משעשע איך שצריך בלי סוף להזיז את הדלתות מכאן לשם וזה כבר מעצבן.
    לא יודעת להגיד על האיכות לאורך זמן בכל הארונות, כשהייתי בדירה שכורה האיכות לא היתה משהו והדלתות לא זזו מהר ולעומת זה בארון שיש לנו בבית הדלתות מחליקות ויציבות והוא עומד כבר בערך 3 שנים.
    אבל השיקול הזה של להזיז את הדלתות מצד לצד במיוחד לפני יציאה כשממהרים וכל שניה צריך משהו מדלת אחרת נראה לי מאוד משמעותי.

• En 5 P

@גרפילוק יש לי ואני מאוד מרוצה 😉

להבנתי -

• ארון הזזה צריך להיות מדויק בתכלית הדיוק. אין משחקים, בניגוד לארון רגיל.
      לפיכך, אין לפרק ולבנות לבד (למשל במעבר דירה), רק ע"י נגר מקצועי (אפילו לא זה של ההובלות).
    • הזהירו אותי מאוד על אצבעות הילדים. בינתיים לא נראה לי שזה בעיה, לפחות בארון שלי.
    • גודל הדלתות משתנה.
      הגדלים הם 1.60, 1.80, 2.00, 2,20 ו - 2.40. אולי אצל נגר פרטי יש משהו באמצע. לא רואה צורך.
      כמות הדלתות לבחירתך 2/3.
    • לטעמי ארון הזזה הרבה יותר יפה ובסטייל, והרבה יותר נוח. ובמיוחד בחדרי שינה קטנים. על אחת הדלתות התקין לי הנגר ראי, וזה נהדר.
    • גם בארון הזזה אפשר לשים מגירות נעליים למטה. מתחת הדלתות. זה נראה מעולה.

אם אתה רוצה המלצה בירושלים פנה אליי.

• @ישראל-חבר אמר בארון דלתות הזזה - מומלץ?:

להבנתי -

• גודל הדלתות משתנה.
      הגדלים הם 1.60, 1.80, 2.00, 2,20 ו - 2.40. אולי אצל נגר פרטי יש משהו באמצע. לא רואה צורך.
      כמות הדלתות לבחירתך 2/3.

תודה

אויש ! נראה שלא הובנתי בשאלתי
    לא שאלתי מה אני יעשה בגודל וכמה דלתות, אלא מה יש לכם, כלומר אם אחד היה אומר לי יש לי 2.4 ומאוד מרוצה
    אז אני יותר רגוע שגם בגודל כזה גדול אין בעיות. וגם שאלתי על גודל הדלתות, כי אינו דומה דלת רוחב 60 ס"מ לדלת רוחב מטר.

• P

@גרפילוק
    יש לנו בבית שני ארונות הזזה,
    קודם כל מרוצים מאוד זה נח וחוסך מקום.
    הארונות נקנו אצל "רהיטי גבאי" באשדוד,
    ארון 3 דלתות 60 ס"מ כל דלת.
    זה נשאר כמו חדש (בית עם ילדים...)
    המסילות זזות חלק בלי תקלים, ממש נהנים מהארונות.
    (כמדומני שיש לנו אותם 5 שנים)

לעומת זאת, היה לנו ארון הזזה שתי דלתות (לא יודעת מה הגודל אבל נראה לי 50/60)
    ואחרי שנתיים הדלת התחילה לברוח קצת מהמסילה.
    עריכה:
    שכחתי לציין הארון שנהרס, זה לא מאותה חנות של שני הארונות השניים.

• S

לי יש דלתות הזזה משיקולי מקום,
    ברור שהוא יותר יפה וחדשני ואם יש בו מראה גם מוסיף לגודל של החדר,
    לגבי האיכות שלי לא יקר ולכן הדלתות לא הכי ישרות בעולם (לא מבחינין בזה בקלות)
    וישנה בעיה שילדים מאד אוהבים לשחק בזה ובשלי לפחות המנגנון לא משהו מדי איכותי ולפעמים הדלת יוצאת,
    מעבר לזה יש שטוענים שזה בעיה גם של אבק (ויש לי אבק )כי יותר שוכחים לסגור אותו וגם הדלתות לא ממש צמודות אפילו שיש ביניהם "נחשים" שמונעים אבק.

• מנהלים 5 P P

@ישראל-חבר אמר בארון דלתות הזזה - מומלץ?:

להבנתי -

• ארון הזזה צריך להיות מדויק בתכלית הדיוק. אין משחקים, בניגוד לארון רגיל.
      לפיכך, אין לפרק ולבנות לבד (למשל במעבר דירה), רק ע"י נגר מקצועי (אפילו לא זה של ההובלות).
    • הזהירו אותי מאוד על אצבעות הילדים. בינתיים לא נראה לי שזה בעיה, לפחות בארון שלי.
    • גודל הדלתות משתנה.
      כמות הדלתות לבחירתך 2/3.
    • לטעמי ארון הזזה הרבה יותר יפה ובסטייל, והרבה יותר נוח. ובמיוחד בחדרי שינה קטנים. על אחת הדלתות התקין לי הנגר ראי, וזה נהדר.
    • גם בארון הזזה אפשר לשים מגירות נעליים למטה. מתחת הדלתות. זה נראה מעולה.

אם אתה רוצה המלצה בירושלים פנה אליי.

גם לי אמר אפרים מ"יופי של ריהוט" (שם קניתי את הארון הזזה, מרוצה עד השמיים - מהארון ומהשירות שלהם, שירות עם יראת שמים!), שאפילו שלו יש ידיים טובות, הוא לא מעז לגעת בארון הזזה.
    לא בדיוק מבין למה.
    הוא בכל מקרה ההמלצה שלי בירושלים..

• P

@שלום-דיין אמר בארון דלתות הזזה - מומלץ?:

הוא לא מעז לגעת בארון הזזה.

אז מי בנה לך את הארון ?

• מנהלים 5 P P

הזמנתי בחנות שלו (הראשונה בסנטר 1, כיום יש לו קמפוס מרשים בקניון רמות), ואת ההרכבה עשו המרכיבים...
    האמת, כמעט ולא זכורים לי בעלי מקצוע ישרים והגונים כל כך כמוהם, בפרט בתחום הריהוט שנכוונו בחדר שינה עם לא מעט רמאויות ועיגולי פינות.
    שאלתי את המרכיב אם זה מסובך, הוא לא הבין מה אני רוצה, אבל כוווולם אומרים שזה מסובך.
    (פעם ראיתי דלת שיצאה מהמסילה, שחררתי בגלגלים את הברגים, הרמתי קלות והכנסתי למסילה, חיזקתי את הברגים וזהו, מניח שיש משהו מסובך יותר, לא יודע, צריך לשאול את המומחים.)

• S

רוב המוחלט של החנויות היום הם רק מתווכים בנך לבין המפעל אין להם מפעל.(כולל יופי של ריהוט) לכן אין כ"כ עדיפות לחנות ובשונה מעדיפות לחברה שמייצרת.(חוץ ממחיר שבכל מקום הוא שונה)

• מנהלים 5 P P

@ארי63 אמר בארון דלתות הזזה - מומלץ?:

רוב המוחלט של החנויות היום הם רק מתווכים בנך לבין המפעל אין להם מפעל.(כולל יופי של ריהוט) לכן אין כ"כ עדיפות לחנות ובשונה מעדיפות לחברה שמייצרת.(חוץ ממחיר שבכל מקום הוא שונה)

ועדיין, יש כאלו שזורקים אותך ל"אחריות יבואן", ויש כאלו שקצת אכפת להם בעצמם, ודואגים ללקוחות יותר מלחברות...

התחבר כדי לפרסם תגובה

ברוך הבא אורח/ת!

לפני שאת/ה נרשם, חובה לקרוא את חוקי הפורום וחשוב שתדע/י אילו שמות משתמש מותרים ע"פ החוקים, בהצלחה!

שים/י לב! שמות שלא יעמדו בדרישות, לא יאושרו!

חוקי הפורום

16

1.0k
משתמשים

2.0k
נושאים

16.0k
פוסטים