מה הגודל של האותיות - אפשר עזרה ?

• P

מה הגודל של האותיות של הכותרת 'בראשית'
    וכן של הכותרת 'האם הותר'
    ושל הכותרת משנה 'מחלוקת הראשונים'
    והטקסט רץ וההערות ?
    פשוט הגיע לי לקוח שרוצה לעשות ספר כזה כהמשך לספר הקודם שלו והוא רוצה שיהיה בדיוק כמו זה
    עשיתי לו והוא טען לי שמה שהוא הדפיס את מה שהוצאתי והשווה בין העימוד שלי לספר הקודם ונראה לו שהאותיות שלי יותר גדולות.
    ואני לא מצליח לדעת מה הגודל של האותיות האלו
    (ספר קודם הוא לא עשה אצלי)

שיעורי ליל שישי 7 זה עמוד מהספר הקודם
    תודה
    שעורי ליל שישי ב 7.pdf

• p P ניהול

תנסה להשיג את הקובץ סגנון של 'תג' מהספר הקודם, זה הכי קצר.

אם לא תצליח, לא נראה לי שיש כאן בפורום נביא שיידע להגיד לך את הגודל של הטקסט בלי הרבה ניסוי וטעיה...

פעם הגיע אלי צדיק אחד שרצה ספר כמו 'חזון עובדיה', אל תשאל למה, אחרי שלא הצלחתי לשכנע אותו לרדת מזה, ישבתי 'כמו חמור' וניסיתי עד שעליתי על הנוסחה המדוייקת. פשוט הדפסתי והנחתי על דף של ספר חזון עובדיה שהוצאתי מהארון (מול האור), ראיתי את המצב, הגדלתי קצת, הדפסתי שוב וחוזר חלילה..., עד שמצאתי את הנוסחה המדוייקת. (אם תרצה אעלה לפה דוגמא, יצא משהו משהו...)

שים לב לפרט חשוב: לפעמים המרווח בין השורות הוא שיוצר את האשליה שהכתב גדול/ קטן יותר. זו נקודה שצריך להתייחס אליה.

• מומחה PRO p P ניהול

• "בראשית": 29.5
    • "האם הותר": 22.2
    • מחלוקת הראשונים": 14.7
    • טקסט רץ: 12.9
    • הערות: 10.1

זה המספרים שקיבלתי מעורך ה-PDF שלי. מסתבר שצריך לעגל אותם למעלה או למטה כדי לקבל את המספר האמיתי. אבל זה נותן כיוון.

• P

@ניסים-פנירי במקרה הזה זה לא הכי נעים
    כי המעמדת הקודמת היא קרובת משפחה של הלקוח.
    ויהיה לו מאד לא נעים להסביר למה הוא לו עושה את הספר אצלה, לכן רציתי לנסות לחסוך את זה.

• p P ניהול

@yzahn אמר במה הגודל של האותיות - אפשר עזרה ?:

זה המספרים שקיבלתי מעורך ה-PDF שלי. מסתבר שצריך לעגל אותם למעלה או למטה כדי לקבל את המספר האמיתי. אבל זה נותן כיוון.

על זה לא חשבתי..., גאון אתה.

• משתמש מתקדם

@yzahn אמר במה הגודל של האותיות - אפשר עזרה ?:

זה רעיון יפה לקבל את הכיון הראשוני, אבל זה לא נותן ערכים של רווח מלל או כיווץ / ריווח של רוחב וכדו',
    הייתי ממליץ לך ללכת על הרעיון הנ"ל, אבל לפתוח את הקובץ שקיבלת באילוסטרייטור, ולהצמיד את הניסוי טקסט על טקסט.

התחבר כדי לפרסם תגובה

עיצוב: GolanArt

25

1.9k
משתמשים

3.8k
נושאים

29.5k
פוסטים