להקים ישיבה - ישיבת 'בית מתתיהו' בזעקה: "בשפלנו עמדו לנו"!!

• P

אחי ורעיי, באי הפורום היקרים -
    מעודי השתדלתי לעזור כפי מיעוט יכולתי, ועתה בא אני בבקשת עזרה, כי בנפשנו הדבר..
    בתור בוגר של הישיבה החשובה "בית מתתיהו", שמצבה במשך עשרות שנים הוא מהדחוקים שיש בעולם הישיבות [אני מעיד זאת באמת ובתמים..], ועם כל זה עוצמות הלימוד שם בכמות ובאיכות שאין לשער - אשרי מי שראה וזכה.. מוכרח אני להעביר את זעקתי/ה, כי בנפשי/ה הדבר.
    אין ספק בלבי - כי יגיעו ליעד, ובעז"ה עוד יעברו אותו!! כן, כך! מנין לי? כי התורה מעל טבע העולם היא, והיא זו שמקיימת אותנו, לא אנחנו אותה - "אורך חיים בימינה, ובשמאלה עושר וכבוד".. אז לשם מה אני פונה אליכם? .. כי זכות נשגבה היא אין למעלה ממנה, להחזיק ידי לומדי התורה מתוך הדחק, ולקיימם! השאלה היא, לא אם יהיה, אלא אם אנחנו נהיה חלק מזה..
    הגמרא בחגיגה (ט', ב'): 'על זה נאמר: "מעות לא יוכל לתקון - וחסרון לא יוכל להמנות". אמר ליה בר הי הי להלל: האי להמנות? להמלאות מיבעי ליה?! אלא זה שמנוהו חביריו לדבר מצוה, והוא לא נמנה עמהם'..! פחד!!
    לכל אחד ואחת מאיתנו יש איזה צורך בברכה ובהצלחה כלשהם, ברוחניות או בגשמיות, בבריאות ופרנסה, בבית ומחוץ לו - והתורה מעידה כי "עץ חיים היא למחזיקים בה - ותומכיה מאושר"! מישהו לא מאמין בזה?.. אלא שאנו חושבים, מהיכן נביא לזה כסף? אך כבר למדונו חז"ל כי הארון הברית שבתוכו היו הלוחות - היה נושא את נושאיו !!! ומקום הארון אינו מן המידה! בנס הוא עומד, וכך גם ההוצאות על ת"ת חוזרות המה, ובברכה של כפל כפליים.
    אין לי באופן אישי על שמי קבוצה (לצערי נבצר ממני..), אבל התבקשתי לעזור לחבריי שלקחו רשמית על עצמם התחייבויות גדולות - מצורף כאן קישור לאחד מחבריי שלקח על עצמו 20,000 ש"ח בואו נתגייס כולנו לעזרת ה' בגיבורים:
    https://www.charidy.com/bm/528080929
    חלילה וחס שלא יקויים בנו [שופטים ה', כ"ג]: "אורו מרוז, אמר מלאך ה', אורו ארור יושביה, כי לא באו לעזרת ה', לעזרת ה' בגיבורים"..
    תרמו לשם ה', ושכרכם יהיה כפול מן השמים.

• P

אז כפי שהבטחתי (ונושעתי..), זה אוטוטו מסתיים!!!

מהרו להיכנס ל"הירא את דבר ה'.." אלו שזוכים להקים לעצמם קנין רוחני בבנין הישיבה, בה עמלים מאות בחורים בני עליה, מבוקר השכם עד אישון ליל..
    אני כבר תרמתי 1,800 ש"ח [בפריסה ל-3 שנים זה סה"כ 25 ש"ח לחודש - ישנה הכפלה מיידית אמיתית!] חוץ ממה שהתרמתי עוד אנשים. אם 25 ש"ח לחודש 'כבד' עליכם, קחו 10 ש"ח לחודש מצידכם, שזה תורם בעצם 720 ש"ח!!! [יש פה מישהו ש-10 ש"ח לא אפשרי לו עבור קיום לימוד התורה,.. ???!!!!
    חלילה שלא ייראה כאילו בפורום זה אין ערך לתורה ועמליה.. 😔
    הקישור בהודעה הקודמת.

• P

במידה ומישהו תרם כבר, אשמח מאד לדעת זאת, ולהתעדכן כאן.
    אני כבר בפנים - יש לי חלק לנצח נצחים בבנין הישיבה ובלימוד מאות בחורים בני עליה כל שעה כל רגע..
    מה איתך..?
    הידעת ולא שלחת? ... פיספסת!!!

• P S ניהול

@עברי-אנכי יש אפשרות להעברה בנקאית?

• P

@TchiyaZeira
    תזכו למצוות!
    מהר מהר.. לפני שהשער ייסגר..
    ואין המלאכה נקראת אלא ע''ש גומרה!

• P

@עברי-אנכי אמר בלהקים ישיבה - ישיבת 'בית מתתיהו' בזעקה: "בשפלנו עמדו לנו"!!:

@TchiyaZeira
    כן. תעבירו אליו- והוא יכניס באשראי למערכת

תזכו למצוות!
    מהר מהר.. לפני שהשער ייסגר..
    ואין המלאכה נקראת אלא ע''ש גומרה!

רק לעדכן, מה וכמה!

• P S ניהול

@עברי-אנכי על שם?

• P

@TchiyaZeira
    ...

• P S ניהול

@עברי-אנכי הועברו 100 שקלים.

• P

@TchiyaZeira אמר בלהקים ישיבה - ישיבת 'בית מתתיהו' בזעקה: "בשפלנו עמדו לנו"!!:

@עברי-אנכי הועברו 100 שקלים.

תזכו למצוות!
    עודכן במערכת על שמכם.

התחבר כדי לפרסם תגובה

עיצוב: GolanArt

11

2.0k
משתמשים

3.9k
נושאים

30.6k
פוסטים