הודעה חשובה לכל חברי הפורום היקרים

משתמשי הפורום היקרים. בשבועות הבאים ישנה היתכנות שהפורום יסגר לצמיתות. אם ישנו חומר כלשהו שחשוב לכם להעתיק, אנא עשו זאת במהלך הזמן הקרוב.

החלפת גומיית פעמון בניאגרה, טיפ.

• S

טוב, כיוון שהרימו את הכפפה אז אני ישתף אותכם: בדיוק היום אני חוזר לבית ורואה ניאגרה דולפת כל מי שהתעסק עם זה יודע שיש 2 אופציות: או גומיית פעמון למטה בלויה או גומייה קטנה של הברז של המצוף. הגומיה של המצוף דולפת כיוון שהברז לא נסגר טוב עקב גומיה שחוקה והמיכל ממשיך להתמלאות ולבסוף המים יורדים דרך התעלה האמצעית של השסתום התחתון,זה לא היה המקרה שלי. מה שנשאר זה רק הגומיה התחתונה של הפעמון. אז כמובן פירקתי והיא היתה ממש במצב גמור שלא הבנתי איך היא תפקדה עד עכשיו קפצתי לטמבוריה ליד הבית הבאתי חדשה ו..עדין דולף!!
    מה יכול להיות? אחרי התעמקות ראיתי שהגומיה הישנה קצת נפוחה ואולי היתה בעבר יותר עבה אז חזרתי לחנות ושאלתי אולי בכל אופן יש בזה מידות ולא הכל אונברסלי חזרתי עם גומיה מחברה אחרת אבל עדיין דולף
    ואז נפל לי האסימון: מהסתכלות למטה ראיתי שהגומיה הישנה השאירה הרבה סימנים כעין דבק על הפלסטיק למטה וכנראה זה לא נותן לו איטום אחרי קרצוף יסודי והוצאת כל השאריות הניאגרה מתפקדת כהוגן!!
    אמ:לק במקרה שמחליפים גומיית פעמון בניאגרה מומלץ לנקות את הפלסטיק היטב כדי שיהיה אטימה מלאה.

• P P ניהול En

יפה מאד.
    אני תיקנתי לפני תקופה ניאגרה נסתרת, הגומיה התחתונה הייתה נפוחה כולה בבועות, הלכתי לכמה טמבורים ובדיוק נגמר לכולם, עד שאמר לי טמבורניק אחד עצה מעניינת (מזל שנגמר לו למכור...), קח מחט תעשה חור בבועה, תרוקן אותה, תרחיב קצת את החור, שגם אם יתמלא שוב היא תתרוקן, ותראה מה קורה.
    נכון להיום - כבר כמה חודשים - עובד יופי.

התחבר כדי לפרסם תגובה

עיצוב: GolanArt

10

1.8k
משתמשים

3.7k
נושאים

28.6k
פוסטים