סקצ'אפ בהמתנה מורטת עצבים

• SU 5 P

עד איזה משקל הסקצ'אפ מוכן לסחוב לי?
    אני מתעסק עם מודל במשקל 570 ק"ב, בסקצ'אפ חדש וריק, ואחרי כל פעולה הכי קטנה, התוכנה הולכת לנוח לכמה דקות, המסך שחור ו"לא מגיב",
    וזה אחרי שכבר הורדתי את הV מ-profiles. ועשיתי קלין אפ למודל וכו'
    בעבר כתב פה @GolanArt שניתן להגיע רחוק עם סקצ'אפ,
    ושאלתי היא, אם אני מבזבז שעות ארוכות על ההמתנות האלו, איך אוכל להגיע רחוק?
    (בתוכנות אחרות, מאיה למשל זה לא היה קורה לי, כך שאל תגידו לי לבדוק את הכרטיס מסך וכו'),
    ואולי באמת סקצ'אפ היא לא התוכנה המיועדת לדברים מורכבים ועלי לחזור לMAYA או לעבור ל3DMAS כמה שיותר מהר?

אם מישהו מזדהה איתי - שירים אצבע☝ , אם מישהו יכול לעזור לי - שירים יד ✋
    תודה מראש.

• מנהל מקצועות E P E p P P

@פנחס-מרבך אמר בסקצ'אפ בהמתנה מורטת עצבים:

עד איזה משקל הסקצ'אפ מוכן לסחוב לי?
    אני מתעסק עם מודל במשקל 570 ק"ב, בסקצ'אפ חדש וריק, ואחרי כל פעולה הכי קטנה, התוכנה הולכת לנוח לכמה דקות, המסך שחור ו"לא מגיב",
    וזה אחרי שכבר הורדתי את הV מ-profiles. ועשיתי קלין אפ למודל וכו'
    בעבר כתב פה @GolanArt שניתן להגיע רחוק עם סקצ'אפ,
    ושאלתי היא, אם אני מבזבז שעות ארוכות על ההמתנות האלו, איך אוכל להגיע רחוק?
    (בתוכנות אחרות, מאיה למשל זה לא היה קורה לי, כך שאל תגידו לי לבדוק את הכרטיס מסך וכו'),
    ואולי באמת סקצ'אפ היא לא התוכנה המיועדת לדברים מורכבים ועלי לחזור לMAYA או לעבור ל3DMAS כמה שיותר מהר?

אם מישהו מזדהה איתי - שירים אצבע☝ , אם מישהו יכול לעזור לי - שירים יד ✋
    תודה מראש.

א. כבר אמרת להוריד את הV
    ב. להוריד את הצל.
    ג. האם אתה מסתיר שכבות שאתה לא עובד איתם כרגע?

• SU 5 P

תודה.
    אכן כן, מסתיר שכבות, חייב.
    מה ששבר אותי במקרה הנוכחי, שמדובר סך הכל בנברשת אחת קטנה, נו, כמה שכבות יש כבר אם בכלל,
    ומה רציתי בסה"כ? להחליף חומרים ולהוסיף נורות! ומרחתי על זה חצי יום, אם לא יותר.
    נכון שע"פ רוב במודל אחד זה לא כ"כ חמור כמו שהיה לי במקרה הזה, אבל כשהוא מחליט להשתגע, אז זה עד הסוף...

וחוצמזה, לקראת סיום פרוייקט כשלא רוצים לעבוד עם פרוקסי, ואני רוצה לראות הכל בלי להסתיר שכבות, איזה סיוט כל תזוזה.

@פנחס-מרבך אמר בסקצ'אפ בהמתנה מורטת עצבים:

תודה.
    אכן כן, מסתיר שכבות, חייב.
    מה ששבר אותי במקרה הנוכחי, שמדובר סך הכל בנברשת אחת קטנה, נו, כמה שכבות יש כבר אם בכלל,
    ומה רציתי בסה"כ? להחליף חומרים ולהוסיף נורות! ומרחתי על זה חצי יום, אם לא יותר.
    נכון שע"פ רוב במודל אחד זה לא כ"כ חמור כמו שהיה לי במקרה הזה, אבל כשהוא מחליט להשתגע, אז זה עד הסוף...

וחוצמזה, לקראת סיום פרוייקט כשלא רוצים לעבוד עם פרוקסי, ואני רוצה לראות הכל בלי להסתיר שכבות, איזה סיוט כל תזוזה.

שלח לי בבקשה את המודל איך שהוא, אני רוצה לבדוק...

• SU 5 P

תודה. תיכף שולח.

@פנחס-מרבך שתף כאן את התמונות ששלחת לי למייל,
    שיהיה לנו תיעוד אם יום אחד מישהו אחר יתקל במודל כזה
    עם מיליון וחצי פוליגונים....

• SU 5 P

בבקשה.

מצא את ההבדלים, נברשת אחת בכמות הזויה של פוליגונים, כפול 30 מקומה שלימה של בית חולים...
    ותודה ל @GolanArt שעזר לי בכיף ובשמחה, ירבו כמותו בישראל.

נברשת וו.JPG תצמנ.JPG

התחבר כדי לפרסם תגובה

8

1.2k
משתמשים

2.7k
נושאים

20.9k
פוסטים