המחשב לא קורא את הדיסק הקשיח

• 5

יש תופעה מוזרה מאוד אצל מחשב של הרב שלי.
    יום אחד הגיע אלי שפתאום המחשב נכבה וכשמדליקים אותו לא מצליח לקרוא את הדיסק בכלל
    אחרי הרבה פעמים של ניסיונות, הצלחתי לעשות לו BOOT לדיסק ושיתחיל לעבוד. אין לי מושג מה בידיוק נגעתי רק מה שזכור לי שאחרי שהתחחיל לעבוד ביקש ממני לכתוב 4 ספרות אקראיות ואחרי זה ENTER.
    היום קרה עוד הפעם והסיפוק חזר על עצמו. רק שהפעם הלך יותר מהר כי ידעתי איפה לגעת
    לא זוכר בידיוק איפה ומה עשיתי. אבל יכול לכתוב רק כמה דברים. לפי מה שזכור באופציה של BOOT בBIOS היה כמה שורות שבכלל לא היה ניתן לגעת בהם. רק אחרי ששיניתי שם משהו לENLABED היה אפשרות לשנות השורות הללו ולהתחל את המחשב דרך הדיסק. אבל לפני שהתחיל לעבוד ביקש לכתוב שיכתוב 4 ספרות שבחר ואחרי זה ENTER
    מוזר לי הסיפור הזה. האם נתקלו בזה ומה הפתרון? אולי עדכון של BIOS? כי גם אם אני לא כ''כ מבין מה הבעיה אבל מה פתאום הבעיה חוזר לעצמה?

• המאגר En מומחה PRO 5

@kasherNet אמר בהמחשב לא קורא את הדיסק הקשיח:

יש תופעה מוזרה מאוד אצל מחשב של הרב שלי.
    יום אחד הגיע אלי שפתאום המחשב נכבה וכשמדליקים אותו לא מצליח לקרוא את הדיסק בכלל
    אחרי הרבה פעמים של ניסיונות, הצלחתי לעשות לו BOOT לדיסק ושיתחיל לעבוד. אין לי מושג מה בידיוק נגעתי רק מה שזכור לי שאחרי שהתחחיל לעבוד ביקש ממני לכתוב 4 ספרות אקראיות ואחרי זה ENTER.
    היום קרה עוד הפעם והסיפוק חזר על עצמו. רק שהפעם הלך יותר מהר כי ידעתי איפה לגעת
    לא זוכר בידיוק איפה ומה עשיתי. אבל יכול לכתוב רק כמה דברים. לפי מה שזכור באופציה של BOOT בBIOS היה כמה שורות שבכלל לא היה ניתן לגעת בהם. רק אחרי ששיניתי שם משהו לENLABED היה אפשרות לשנות השורות הללו ולהתחל את המחשב דרך הדיסק. אבל לפני שהתחיל לעבוד ביקש לכתוב שיכתוב 4 ספרות שבחר ואחרי זה ENTER
    מוזר לי הסיפור הזה. האם נתקלו בזה ומה הפתרון? אולי עדכון של BIOS? כי גם אם אני לא כ''כ מבין מה הבעיה אבל מה פתאום הבעיה חוזר לעצמה?

בפעם הבאה תצלם, יהיה יותר קל להבין על מה מדובר.

התחבר כדי לפרסם תגובה

5

1.3k
משתמשים

2.7k
נושאים

21.3k
פוסטים