מחשב נייד יד שניה מחברה

• שלו' לטכנאים המנוסים!

אני מתעניין בקניית מחשב נייד יד שניה במקרה שלי אני מתעניין בלנובו thinkpad x240.

מצאתי מחשב ביד שניה שנראה ממש כמו חדש. אבל הוא מגיע מחברות שמשדרגים את המחשבים שלהם. מה שאומר לכאורה שהמראה החיצוני הטוב הוא רק בגלל שהמחשב שכן הרבה בתחנת עגינה.

ולכן אני שואל האם מומלץ ללכת על דבר כזה? האם זה לא אומר שחרשו על המעבד ימים ושעות ארוכות והוא כבר בסוף הדרך?

תודה רבה לעונים!

• מומחה טכנאי מחשבים ורשתות PRO A

@יהודי אמר במחשב נייד יד שניה מחברה:

שלו' לטכנאים המנוסים!

אני מתעניין בקניית מחשב נייד יד שניה במקרה שלי אני מתעניין בלנובו thinkpad x240.

מצאתי מחשב ביד שניה שנראה ממש כמו חדש. אבל הוא מגיע מחברות שמשדרגים את המחשבים שלהם. מה שאומר לכאורה שהמראה החיצוני הטוב הוא רק בגלל שהמחשב שכן הרבה בתחנת עגינה.

ולכן אני שואל האם מומלץ ללכת על דבר כזה? האם זה לא אומר שחרשו על המעבד ימים ושעות ארוכות והוא כבר בסוף הדרך?

תודה רבה לעונים!

חלק מהפרמטרים ניתן לבדיקה.
    בכל מקרה, עצם המחשב הוא מסידרה מעולה ממש.

• @פרסומון היקר תודה רבה!

תוכל אולי קצת לכוון אותי אלו פרמטרים ניתנים לבדיקה? ואיך עושים את זה?

@פרסומון היקר תודה רבה!

תוכל אולי קצת לכוון אותי אלו פרמטרים ניתנים לבדיקה? ואיך עושים את זה?

תוכל לבדוק בקלות כמה פעמים הדיסק הקשיח הופעל/ כמה זמן עבד וכן הלאה.
    כמובן, צריך לבדוק בן כמה הדיסק, לוודא שהוא לא הוחלף.

ועוד כמה דברים על זה הדרך.

• @פרסומון ראשית כל שוב תודה רבה לך על הסיוע ועל הנכונות לעזור!!!

הוא אמר לי שהדיסק קשיח הוחלף. זה יכול להיות בעיה?

אני מכיר את תוכנת קריסטל שבודקת כמה זמן עבד הדיסק קשיח והאם הוא תקין. אבל אי אפשר לבדוק שם עוד דברים. יש תוכנה מומלצת שבודקת דברים נוספים?

@פרסומון ראשית כל שוב תודה רבה לך על הסיוע ועל הנכונות לעזור!!!

הוא אמר לי שהדיסק קשיח הוחלף. זה יכול להיות בעיה?

אני מכיר את תוכנת קריסטל שבודקת כמה זמן עבד הדיסק קשיח והאם הוא תקין. אבל אי אפשר לבדוק שם עוד דברים. יש תוכנה מומלצת שבודקת דברים נוספים?

אם הדיסק הוחלף אז הוא לא ייתן אינדקציה נכונה על שאר הרכיבים.

תבדוק מה המפרט המדויק שלו.
    העניין הוא, שמחשב יש לו אורך חיים ממוצע. (במחשב רגיל זה בערך 5 שנים היום), אז נכון שהסידרה הזו, יש לה אורך חיים גדול יותר, אבל עדיין, אם חרשו את המחשב הזה, לא הייתי הולך עליו.

• @פרסומון לפי דברי המוכר כך: מחשב חברה. שכן הרבה בתחנת עגינה ולכן נראה חיצונית חדש ממש. הוא קונה את המחשבים ללא דיסקים קשיחים, עקב אבטחת מידע של החברה, ואפילו ללא זכרון RAM. (בזה הוא לא ידע להסביר לי למה הם מוציאים את זה וטען שאולי העובדים לוקחים את זה לעצמם.)
    הוא שם דיסק קשיח 500 ג"ב וזכרון RAM 8 ג"ב (אין לי מושג אם חדש או משומש), והוא גם מורח משחה טרמית על המעבד. המעבד הוא I5 VPRO.

@פרסומון לפי דברי המוכר כך: מחשב חברה. שכן הרבה בתחנת עגינה ולכן נראה חיצונית חדש ממש. הוא קונה את המחשבים ללא דיסקים קשיחים, עקב אבטחת מידע של החברה, ואפילו ללא זכרון RAM. (בזה הוא לא ידע להסביר לי למה הם מוציאים את זה וטען שאולי העובדים לוקחים את זה לעצמם.)
    הוא שם דיסק קשיח 500 ג"ב וזכרון RAM 8 ג"ב (אין לי מושג אם חדש או משומש), והוא גם מורח משחה טרמית על המעבד. המעבד הוא I5 VPRO.

מחשבים שמסתובבים הרבה בשוק. המעבדים הם דור 2 ברוב המקרים.
    הם מחשבים בסדר.
    הייתי ממליץ לך לבקש ממנו לשים לך דיסק SSD במקום ה-500GB.

ברוך הבא אורח/ת!

לפני שאת/ה נרשם, חובה לקרוא את חוקי הפורום וחשוב שתדע/י אילו שמות משתמש מותרים ע"פ החוקים, בהצלחה!

שים/י לב! שמות שלא יעמדו בדרישות, לא יאושרו!

חוקי הפורום

11

695
משתמשים

1.1k
נושאים

7.3k
פוסטים