חברים יקרים, לא התקבלתם? אל תכעסו!

• מנהל מקצועות

חברי פורום מקצועות היקרים.

פורום מקצועות בנוי שונה במהותו מפורומים אחרים. כאן בפורום יש חלוקה לרמות. הרעיון עובד כך:
    יש את המאסטרים EXP (הסנובים האלו) שסגורים להם בקבוצה משלהם והם מתייעצים
    זה עם זה וחושפים דברים שלא היו חושפים במקום אחר אלא רק בחברת עצמם, לך תבין אותם...

אח"כ יש את הPRO, המקצוענים. גם שם זה אותו הסיפור, רק ששם כל הדיונים חשופים גם למאסטרים.
    ולפעמים, יש גם רמה כללית (כמו בעיצוב גרפי או צילום) שפתוחה לכולם, שם יש מתלמדים ומתקדמים יותר, וגם שם הדיונים חשופים לשתי הדרגות שמעל.

חשיפת הדיונים לדרגות הגבוהות יותר נועדה לגרום מצב שהמאסטרים יתנו יד למקצוענים והמקצוענים והמאסטרים למתלמדים וכ'.

כל מי שרוצה להרשם לקבוצה סגורה מקצועית, צריך לשלוח תיק עבודות. את התיק רואים וועדה שנבחרה מתוך הקטגוריה, והם אלו שמצביעים אם לצרף או לא. קיבלת תשובה שלילית? אל תכעס! חשוב לנו לשמור על רמה גבוהה ביותר, ומאידך, חשוב לנו שתמשיך לפתוח דיונים ולקבל עצות מהגדולים ממך כדי שתתקדם. אין טעם להעלב, אין כאן שום התנהגות מתנשאת, ואין כאן מקום לגאווה, כל השיקולים עיניניים בלבד!

שימו לב! חשוב לעדכן תיק עבודות עכשווי (הרי לכולנו היו פעם עבודות של מתחילים...)

החלום האישי שלי, הוא לראות איך אנשים עולים כאן מעלה בדרגות. הסוד, קבלו הערות מהמקצועיים, אהבו את הביקורת, הפכו אותה ליהלומים... 💎 💎 💎
    .

באהבה ❤
    פורום מקצועות.

• יד ביד

פוסט זה נמחק!

• תלת מימד

מבלי להביע דעה בענין, ולמרות שהפורום שלנו שונה במהותו מפורומים אחרים, אני רק רוצה לצטט ממה שנכתב היום בפרוג בהקשר זה, בקישור הזה:
    https://www.prog.co.il/threads/הודעת-פטירה.387747/

"אי אפשר לתחזק פורום ולגרום לו להיות נחשק כאשר בראשו מתנוסס פורום מקביל, אליטסטי וסגור לקריאה שהפך ברבות השנים למועדון סגור ויוקרתי עם תנאי קבלה לא ברורים. הפורום הנוכחי הפך להיות זנב מושפל ונגרר שלא קורץ ולא מעניין איש..."

@GolanArt לתשומת ליבך,

• HOB עימוד ואינדיזיין

@פנטזיה אמר בחברים יקרים, לא התקבלתם? אל תכעסו!:

בלי להביע דעה בענין, אני רק רוצה לצטט ממה שנכתב היום בפרוג בקישור הזה:

"אי אפשר לתחזק פורום ולגרום לו להיות נחשק כאשר בראשו מתנוסס פורום מקביל, אליטסטי וסגור לקריאה שהפך ברבות השנים למועדון סגור ויוקרתי עם תנאי קבלה לא ברורים. הפורום הנוכחי הפך להיות זנב מושפל ונגרר שלא קורץ ולא מעניין איש..."

@GolanArt לתשומת ליבך,

וזה בלי להביע דעה...

לגש"ע,
    אי אפשר גם שיווצר בלאגן ותגובות מיותרות.
    לכן מן הראוי ליישם משהו באמצע
    אולי אפשרות ל'משקיפים' ללא זכות תגובה.

• מנהל מקצועות

מבלי להביע דעה בענין, ולמרות שהפורום שלנו שונה במהותו מפורומים אחרים, אני רק רוצה לצטט ממה שנכתב היום בפרוג בהקשר זה, בקישור הזה:

@GolanArt לתשומת ליבך,

ראשית זו דעתו של נתן, אני לא חייב להסכים איתו...
    שנית, אני לא רוצה לדון על ענייני פרוג, כבודו במקומו מונח.

שים לב, הפורום הזה יש לו דרך יש לו רעיון משלו. יש
    לזה יתרונות עצומים, ויש לזה גם חסרונות, כל אחד יבחר מה
    מתאים לו. אי אפשר לספק את כל העולם, וגם אי אפשר להיות
    פופולרי באופן הזה (שזה קורבן שאני מקריב) , אבל האיכות כאן היא מעל הכל, ואני
    לא הולך להתפשר עליה.

• מנהל מקצועות

@מעלה-ומוריד אמר בחברים יקרים, לא התקבלתם? אל תכעסו!:

בלי להביע דעה בענין, אני רק רוצה לצטט ממה שנכתב היום בפרוג בקישור הזה:

@GolanArt לתשומת ליבך,

וזה בלי להביע דעה...

לגש"ע,
    אי אפשר גם שיווצר בלאגן ותגובות מיותרות.
    לכן מן הראוי ליישם משהו באמצע
    אולי אפשרות ל'משקיפים' ללא זכות תגובה.

יש משהו באמצע, אני מסביר את זה שוב ושוב, כל
    אחד יכול לכתוב ברמה שלו, הוא יקבל את ביקורות המקצוענים,
    רק שהמקצוענים קיבלו כאן בפורום משהו שחלמו עליו, שיחות סגורות
    בינם לבין עצמם, ובנוסף הם מרבים לעזור גם לאלו שתחתם ברמה.

• תכנות - נשים WEB

קיבלתי מייל שצורפתי לקבוצה מסוימת אך כאשר אני נכנסת ללינק שנשלח לי מופיעה לי הודעה שאין לי הרשאת גישה מה לעשות???

• מנהל מקצועות

@ריקי אמר בחברים יקרים, לא התקבלתם? אל תכעסו!:

קיבלתי מייל שצורפתי לקבוצה מסוימת אך כאשר אני נכנסת ללינק שנשלח לי מופיעה לי הודעה שאין לי הרשאת גישה מה לעשות???

הקבוצות שנפתחו לך אלו הקבוצות שמופיעות לך בתגיות.

5

630
משתמשים

964
נושאים

6.3k
פוסטים