מה ההגדרות המומלצות לזיכרון וירטואלי?

• אני משתמש במחשב עם 4GB RAM וד. קשיח יחיד מכני, יש מחסור כרוני בראם והבנתי שעד שהתקציב שלי יפגוש את העלות של DDR4 כדאי לשנות את ברירת המחדל של קובץ ההחלפה (זיכרון וירטואלי).

זה מה שהגדרתי:
    alt text
    ואכן יש שיפור ניכר בביצועים.

שאלותי:

1. מולצות הגדרות אחרות ממה שהגדרתי?
    2. יש הבדל בין HDD ל SSD?
    3. אני רוצה להגדיר במחשבים נוספים, איך אני מחשב את הגודל ההתחלתי והמירבי הרצוי ? כאן עשיתי את ההתחלתי לפי המומלץ ואת המירבי לפי ראם*2.
    4. יש עניין להגדיר אותו דווקא על מחיצה אחרת למרות שזה אותו דיסק פיזי?

תודה רבה!

• מומחה טכנאי מחשבים ורשתות PRO A

@אלי-tza אמר במה ההגדרות המומלצות לזיכרון וירטואלי?:

אני משתמש במחשב עם 4GB RAM וד. קשיח יחיד מכני, יש מחסור כרוני בראם והבנתי שעד שהתקציב שלי יפגוש את העלות של DDR4 כדאי לשנות את ברירת המחדל של קובץ ההחלפה (זיכרון וירטואלי).

זה מה שהגדרתי:
    alt text
    ואכן יש שיפור ניכר בביצועים.

שאלותי:

1. מולצות הגדרות אחרות ממה שהגדרתי?
    2. יש הבדל בין HDD ל SSD?
    3. אני רוצה להגדיר במחשבים נוספים, איך אני מחשב את הגודל ההתחלתי והמירבי הרצוי ? כאן עשיתי את ההתחלתי לפי המומלץ ואת המירבי לפי ראם*2.
    4. יש עניין להגדיר אותו דווקא על מחיצה אחרת למרות שזה אותו דיסק פיזי?

תודה רבה!

בוקר טוב ושבוע טוב,
    לא ממש הבנתי את הקשר לDDR4 (אי אפשר להכניס למחשב ישן עם סלוטים של DDR3 כרטיסי DDR4).

בכל מקרה, לשאלותיך:

1. אם זה עזר לך, אז זה מצוין. רעיונית את יכול להגדיר יותר בגודל מרבי, הוא לא ישתמש עם מה שהוא לא צריך.
    2. ודאי שיש הבדל. אבל זה לא קשור לזיכרון RAM.
    3. ראה תשובה 1.
    4. הוא לוקח מהנפח אחסון של הדיסק. אם אתה לא רוצה שייקח מהנפח של דיסק המערכת שים אותו על הדיסק השני.

• @פרסומון קודם כל תודה רבה על התגובה המפורטת,
    הקשר הוא שכיון שהמחשב משתמש בDDR4 החדש והיחסית יקר יקח זמן עד שהעלות תפגוש את התקציב שלי.

לשאלותי:
    1.-3. שאלתי כשאני מגיע למחשב איך לדעת איזה ערכים לרשום, אם אני מבין אותך ענית שאין בזה יותר מידי כללים ושזה הגיוני איך שחישבתי, אני צודק?
    2, ראיתי טענה ברשת שאין להגדיר קובץ החלפה גדול בSSD, אתה אומר שאין בעיה כזאת?(ההגיון שלי אומר הפוך שהרי דיסק מכני נשחק יותר מSSD איכותי).
    4, ראיתי ברשת טענה שהגדרה על מחיצה שאינה מחיצת מערכת משפרת את הביצועים מה שמשולל הגיון כשמדובר באותו דיסק פיזי, אתה גם טוען שהעניין היחיד הוא נוחות?

ככה זה כשלא רוצים להכביד עליך ומנסים להסתדר לבד ברשת-קוראים הרבה שטויות...

13

621
משתמשים

951
נושאים

6.2k
פוסטים