יעוץ בעניין עוסק פטור או משהו בסגנון

• @רואת-חשבון

שלום.

אני שכיר ובנוסף מעת לעת יוצא לי ליעץ לאנשים, עד עכשיו לא גביתי כסף בעיקרון, אבל אני חושב שזה חבל ולא ממומש, מישהו יודע מה הדרך הקלה ביותר לעשות עוסק פטור, מה העלויות מה הפרצדורות במהלך שנה וכו אשמח לעזרה, כמו כן האם ניתן לפתוח באינטרנט?.

אין לי צפי כמה אקבל במהלך שנה.

אני עומד בנוסף להיות עוסק פטור העבודה העיקרית לעת עתה זה השכיר.

• חשבונאות ושכר $ מומחה

@בן-של-מלך הדרך הקלה ביותר לפתוח תיק של עוסק פטור היא דרך רואה חשבון או יועץ מס. רק להם יש אפשרות לעשות זאת באופן מקוון ובלי לחייב אותך לגשת בעצמך למשרדי מע"מ ומס הכנסה.
    אם תפתח בעצמך עליך לגשת פיזית למשרדי מע"מ באזורך, ולאחריהם למשרדי מס הכנסה. ביטוח לאומי ניתן לפתוח על ידי שליחת טופס בפקס.
    הערה: תחום הייעוץ עשוי לחייב את העוסק להיות עוסק מורשה. תלוי מהם תחומי הייעוץ.

הפרוצדורה והחובות של עוסק פטור הם:

• פתיחת תיק - במע"מ, במס הכנסה ובביטוח לאומי.
    • ניהול ספרים - כל עסק חייב לברר ולדעת אלו ספרים עליו לנהל ולבצע זאת בקפדנות. אם תפתח תיק דרך איש מקצוע הוא יסביר לך מהן חובותיך.
    • תשלום מקדמות - למס הכנסה ולביטוח לאומי, בהתאם לצפי ההכנסה ולחובת התשלום (לא כולם חייבים)
    • הפרשה לפנסיה לעצמאי - אם נדרש (תלוי בהפרשות כשכיר)
    • הצהרת עוסק פטור (אחת לשנה) - הגשת הצהרה למע"מ על גובה המחזור.
    • דוח שנתי למס הכנסה (אחת לשנה) - הגשת דוח על הרווח מהעסק ועל הכנסות מכל מקור אחר.
    • הצהרה הון (אחת למספר שנים) - הצהרה למס הכנסה על כל נכסיך.

• @רואת-חשבון זה יותר סיוע נגיד בהקמת ערכים בויקיפדיה, עזרה לפרסום ממומן בפייסבוק על ידי כל מיני ערכים שאני מביא.

כמו כן, אשמח לקבל הצעת מחיר באישי מרואה חשבון על העניין, כמובן שאני גר רחוק וצריך גם זה להיות חלק מהעניין.

• חשבונאות ושכר $ מומחה

@בן-של-מלך תוכל להיות עוסק פטור.

• מצוין, המייל שלי : yishai007@gmail.com

אשמח לקבל הצעה להקמה וכו.

• מדריכים מומחה טכנאי מחשבים ורשתות PRO A WEB

פוסט זה נמחק!

• חשבונאות ושכר $ מומחה

פוסט זה נמחק!

• רק הערה קטנה. הואיל ואתה אומר שהנך שכיר ומקבל תלוש משכורת. באם התלוש שלך עובר את תקרת העסק פטור השנתי (שעומד על סכום של 99,003 נכון לתחילת 2018, הרי שלא תוכל להיות עוסק פטור כי התלוש יחשב כהכנסה. וכן אם הוא נמוך יותר הרי שתוכל רק להרוויח את הפער כעוסק פטור ותצטרך לתיאום מס. וכן תצטרך לניהול ספרים חד-צידי/כפולה. ובאמת מומלץ להתייעץ עם רואה חשבון או יועץ מס בעניין. ובעניין הצהרת הון, איני יכול להדגיש כמה חשוב הוא לעשות זאת עם יועץ מס או רואה חשבון.

כמו כן, כאחד העוסק בתחום הפרסום ומיתוג, כדאי לך לשקול האם באמת כדאי לך להיות עוסק פטור, או שמא עדיף להיות כבר עוסק מורשה. וגם זאת כדאי להתייעץ עם יועץ מס או רואה חשבון. וכן לקחת בחשבון כ"יועץ" את הפן המיתוגי שבעניין.

1

308
משתמשים

632
נושאים

3.7k
פוסטים