שער לכריכה רכה

• מקווה שאני באשכול הנכון.

צריך עוד משחקים ?!...

שער כסף.jpg !שער זהב.jpg
    @מלא

וזהו החומר הפנימי
    טיוטא ה.jpg
    שים לב! הרווחים -אם הם מידי הרבה-הם לאחר דרישת המחבר.

• מנהלים משתמש פרימיום

יפה בהחלט. כסף וכחול מהווים שילוב מתאים יותר.

אם יש בעיה עם הרווחים, זה דווקא עם כך שיש קצת מדי רווחים..., בעיקר באיזור הכותרות.

בנוסף, הייתי מקטין טיפהל'ה את הכותרת של המאמר, בייחוד בשל העובדה שהיא גדולה יותר מכותרת הפרשה. אמנם יש בהחלט משהו יפה בגודל הזה.

אפשרי גם לשנות פונט לפסוק, אולי לפונט סת"ם, או משהו קצת יותר תורני, אולי אפילו בפונט של ה'פרשת בראשית'.

הכותרת 'באמונתו יחיה' צריכה קצת הגדלה לענ"ד. אני מבין שניסית ליצור שוני בין כותרת הפסוק וכותרות המשנה. אולי היה נכון להצמיד את הפסוק לשמאל, וכך תוכל להצמיד לימין את כותרות המשנה.

לסיום, משהו לא ברור במיקום של המספר עמוד בתחתית.

המון הצלחה, העבודה יפהפיה!

• זהו סופי
    שער.jpg

קונטרס_Page_01.jpg

• PRO כריכות PRO מנהלים מדריכים משתמש פרימיום PRO PRO

@בול אמר בשער לכריכה רכה:

זהו סופי

אם זה סופי, כדאי להעלות ישר לויטרינה...
    הביצוע יפה לטעמי, אם כי הוא עמוס קצת עם טקסטורות צפופות ולא אחידות. ומדי הרבה "פוטושופ". אבל מה זה משנה, זה כבר סופי.
    סך הכל תוצאה מרשימה, עיצוב יפה ובחירת פונטים וצבעים נכונה ומתאימה.

סתם לידיעה, בטיפוגרפיה כדאי להכיר את הנטייה של כל "חברת פונטים", בדיוק כמו שלפונטייפ יש נטייה לפונטים גדולים משאר החברות, כך ל"בית אלף" איתמר נתן, יש נטייה לציפוף אותיות קרוב יותר מלשאר חברות הפונטים.
    מעצב ומתנכת הפונטים סומך על המעצב בפועל שידע להתאים את הגודל ואת המרווח לפי העניין.
    לכן המילים "על התורה", נותרו בציפוף שבברירת מחדל, אולם צריכים עריכה במרווח שנוגע אחד בשני. (בשם הספר זה פחות בעייתי, בגלל הגודל).

בהצלחה רבה.

• מנהלים משתמש פרימיום

יפה מאד.

מעניין מה גרם לשינוי הפונט מ'ויקרא' ל'שפע'??? מסתמא זה המחבר... באופן אישי התחברתי יותר לקודם, אבל ברור ש'שפע' פופולרי יותר בחנויות הספרים.

למילה הראשונה בכל קטע לא הייתי עושה הרמה מינוס, עושים זאת לכאורה רק כשעושים 'חלון'.

הצלחות.

• @שלום-דיין עדיין לא סופי סופי ותודה על ההארה...

בנוגע לפונטים אני מודע לכך ואכן אני משחק עם כל שורה בדר"כ, אני ירחיב קצת ב'על התורה'

@ניסים-פנירי נכון.... 🙂 אם האות הראשונה מוגדל, מפריע לי -משום מה - שהוא עולה מעל קו השורה......

תודה וכל טוב סלה

ברוך הבא אורח/ת!

לפני שאת/ה נרשם, חובה לקרוא את חוקי הפורום וחשוב שתדע/י אילו שמות משתמש מותרים ע"פ החוקים, בהצלחה!

שים/י לב! שמות שלא יעמדו בדרישות, לא יאושרו!

חוקי הפורום

0

930
משתמשים

1.7k
נושאים

13.1k
פוסטים