כיווץ קובץ וידאו

• עימוד ואינדיזיין

יש לי קובץ וידאו MP4 באורך שעה ו-38 דק', ששוקל 12.1 ג"ב. אני רוצה להמיר אותו לקובץ קטן יותר, עם מה שפחות פגיעה באיכות.
    נתונים נוספים על הקובץ:
    רוחב מסגרת: 1920
    גובה מסגרת: 1080
    קצב פריימים: 2500 תמונות/שניה
    קצב נתונים: 17531 kbps
    קצב סיביות כולל: 17720 kbps
    אודה מאד למי שיוכל לייעץ לי איך להמיר אותו לקובץ קטן יותר, עם מה שפחות פגיעה באיכות. תודה רבה.

• מנהל מקצועות

@עימוד-עילית אמר בכיווץ קובץ וידאו:

יש לי קובץ וידאו MP4 באורך שעה ו-38 דק', ששוקל 12.1 ג"ב. אני רוצה להמיר אותו לקובץ קטן יותר, עם מה שפחות פגיעה באיכות.
    נתונים נוספים על הקובץ:
    רוחב מסגרת: 1920
    גובה מסגרת: 1080
    קצב פריימים: 2500 תמונות/שניה
    קצב נתונים: 17531 kbps
    קצב סיביות כולל: 17720 kbps
    אודה מאד למי שיוכל לייעץ לי איך להמיר אותו לקובץ קטן יותר, עם מה שפחות פגיעה באיכות. תודה רבה.

תוריד לו בפרימייר את הביט-רייט בסגירה.

• גולן, אם היה לה פרמייר היא לא הייתה שואלת כאן את השאלה הזאת.
    יש כמה תוכנות מצוינות חינמיות כמו פורמטפאקטורי (FormatFactory).
    הקצב של פאל הוא 25 פריימים לשניה. NTFS הוא 29.7 פריימים לשניה, זה היה פעם
    כיום 60 פריימים לשנייה הוא די הסטנדרט.
    קצב הפריימים בעידן החדש תומכים ב120, 240 וגם 300 פריימים לשנייה כך שתביני ש2500 פריימים לשניה הוא קצב מטורף לגמרי.
    אני יכול רק להניח שמדובר בקובץ AVI לא מקודד. כך שגם הפריימים וגם פס השמע הם במצב RAW.
    קודם תחליטי לאיזה גודל את רוצה להגיע. את יכולה להחליט על גודל DVD של 4.5 GB או לCD בגודל 700 מגה בייט. יתכן ותרצי להעביר את הסרט בדיסק און קי כך שאת לא צריכה לעשות שום שינוי בקובץ.
    כיום הקודקים התפתחו לרמה כזאת ששעה ו-38 דקות יכולים להיכנס לגודל קובץ של 900 מגה באיכות מעולה ברמה קרובה ל-DVD.
    אבל דבר ראשון תבדקי את פס השמע, יתכן והוא תופס גודל גדול מידי.

• מנהל מקצועות

@אליהו-פריד אמר בכיווץ קובץ וידאו:

ש2500 פריימים לשניה הוא קצב מטורף לגמרי.

אויש... לזה לא שמתי לב! 😄

• עימוד ואינדיזיין

היתה לי טעות. קצב הפריימים הוא 25.00, כלומר 25.
    אין לי פרימייר (אני יכול להוריד מסתמא איכשהו).
    יש לי פורמט פקטורי. השאלה מה להגדיר בכדי שמשקל הקובץ יקטן אבל בלי שהאיכות תיפגע (עד כמה שאפשר).

• מה היעד, מה המטרה???
    לאיזה גודל אתה רוצה להגיע.
    יש קודקים סטנדרטים כמו DIVX ןיש קודקים מתוחכמים כמו HEVC / H.265 תחפש בגוגל מקודד H.265 זהו כיום הקודק היעיל ביותר לסרטי אולטרא HD

• עימוד ואינדיזיין

בסוף המרתי דרך פורמט פקטורי, על מצב 'איכות גבוהה', והקובץ ירד לפחות מרבע - 2.6 ג"ב. רוחב וגובה המסגרת וכן קצב הפריימים נשאר כמו שהיה. ומה שהשתנה זה רק 2 דברים:
    קצב הנתונים ירד מ-17531 kbps ל-3631.
    וקצב סיביות כולל ירד מ-17720 kbps ל-3760.

9

681
משתמשים

1.1k
נושאים

7.1k
פוסטים